В Україні з'явилася ціла мережа спеціальних викрадачів, які спеціалізуються тільки на "вилученні" авто на європейських номерах.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУ більшості випадків, після викрадення, такі авто йдуть на чорне розбирання, а ось про продаж автомобіля може заявити тільки власник, а не той, хто ганяє на ній по Україні.
Хто такий "потерпілий" в українському кримінально-процесуальному кодексі прописано чітко і ясно – тільки особа, яка є справжнім власником. Про це пише портал "Політека".
Ні для кого не секрет, що практично всі автомобілі на європейських номерах є власністю литовців, поляків, чехів, угорців, болгарів і т. д.
Людина, яка їздить на території України на такому автомобілі, не зможе подати заяву на викрадення з проханням оголосити авто в розшук, якщо він не є уповноваженим з боку офіційного власника транспортного засобу вчиняти такі дії.
За перші сім місяців в Україну було завезено автомобілів на суму 1,2 мільярда доларів. Так, тільки в липні 2018 року в країну імпортували 18444 легкових авто на загальну суму 170,2 мільйона доларів. І це на 30% більше показника липня 2017 року.
Нагадаємо, українцям дозволили їздити без прав: подробиці підозрілого сюрпризу.
Як повідомляв Знай.uа влада потирає руки: українців з євробляхами і без знов вдалося зіштовхнути лобами.
Знай.uа писав, як купити б/у авто: ці реальні поради заощадять вам купу грошей.