В Україні розпочався опалювальний сезон, а разом з ним і виросла ціна на газ. Тепер українців ще більше хвилює, як заощадити на дорогому опаленні.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЕксперти діляться перевіреними способами, які дозволять вам не мерзнути взимку та зберегти сімейний бюджет.
Сонячні батареї
Встановити систему з вітрогенератора або сонячної батареї. Така система дозволить частково або повністю мати автономне джерело енергії таким чином дасть можливість заощаджувати.
"Закутати" будинок
Гарним варіантом буде утеплити будинок в теплоізоляційні матеріали. Застосовуючи високоякісні матеріали для комплексної ізоляції стін, покрівлі, підлоги, стелі, горища, підвалу та фундаменту. Якщо грамотно підійти до цього питання, можна знизити тепловтрати до 50%, а також загальне енергоспоживання - на 25%. Використання ефективного теплозахисту дозволить скоротити річне споживання енергії вдвічі.
Тепловий насос
Цей агрегат забирає низькотемпературне тепло підземного джерела, щоб віддати його опалювальній системі будинку. Годиться і грунт, і підземні води, проте температура цього джерела ніколи не повинна опускатися нижче 1 С°.
Завдяки цьому пристрою до 75% енергії, необхідної для опалення будинку та нагрівання води, може дати природа.
Повітряне опалення
Система повітряного опалення. працює таким чином, що нагрівається всередині повітроводу і дозволяє задавати свою температуру для кожної кімнати в будинку.
Програматори температури
Ці прилади одночасно стежать за комфортною температурою в будинку і знижують витрату електроенергії. Завдяки такый системы можна знизити витрати електрики вдвічі. Працює за принципом раціонального використання, регулюючи споживання в різні проміжки часу.
Захистити вікна
Наклейте тепловідбивну плівку на вікна. Це оптично прозорий матеріал зі спеціальним багатошаровим покриттям, який встановлюється на внутрішню поверхню вікна. Плівка пропускає 80% видимого світла, а всередину приміщення відбиває близько 90% теплового випромінювання. Тому взимку і влітку у приміщенні збережеться комфортна температура.
Дерева навколо будинку
Нарешті, остання і дуже проста порада. Засобом теплозбереження можуть бути… звичайні дерева. Насадження навколо будинку захищають від пронизливого вітру.
Нагадаємо, в Україні почнуть перевіряти якість опалення.
Як повідомляв раніше Знай.ua, влада затягує з монетизацією, українці можуть не побачити зекономлених коштів.
Також Знай.ua писав, що фахівці поділилися секретами правильного встановлення вікон.