Половина населення України вважає, що найкращим часом для роботи є ранок. Важко сперечатися, але є й інші думки з цього приводу.

Звісно, кожна людина унікальна, тому і найкращу результативність демонструє в різні дні і різні сезони.

Про це стало відомо завдяки результатами опитування компанії Headhunter. Експерти з'ясували, який час вважається найпопулярнішим для роботи, пише портал "Політека".

Популярні новини зараз

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

ЗАЗ випустить для українців "Запорожець" за півмільйона (оновлено)

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Показати ще

Серед пір року набрала найбільшу популярність осінь. 30% опитаних стверджує, що в цей період працювати продуктивніше всього.

Ще 26% людей вважають, що весняний настрій краще підходить для робочих буднів. Холодну зиму обрали 16%, а літо – лише 10%. Остання цифра дуже очікувана, адже літо завжди вважалося часом канікул і відпусток.

Варто також відзначити, що залишилися 18% стверджують, що їх продуктивність абсолютно не залежить від пори року. Тим не менше вони не уточнили, чи означає це, що вони завжди максимально продуктивні, або ж ситуація зворотна.

Варто нагадати, що Президент Петро Порошенко заявив, що Україна взяла на себе обов'язки вирівняти внутрішні та зовнішні ціни на газ ще у 2008 році, за підписом прем'єр-міністра того часу. Про це він заявив 31 жовтня під час зустрічі з представниками бізнесу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що щоб побачити людей, які працюють в Україні неофіційно, не доведеться їздити далеко. Адже це — продавці невеликих магазинів і ринків, перукарі, механіки станцій техобслуговування, з якими ми спілкуємося мало не щодня. Більшість українців отримують зарплату в конвертах, а роботодавці економлять на виплату податків. А чим загрожує робота не за трудовим, замислюється не кожен.

Нагадаємо, українців змусять відзначати ще одне державне свято.

Як повідомляв Знай.uа на роботу в 45: що робити українцям, яким постійно відмовляють роботодавці.

Знай.uа писав, у Польщі запанікували через українських заробітчан, і це тільки початок.