Британець Марк Етерінгтон зайняв посаду заступника голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомо, що членом місії ОБСЄ в Україні він вже був в 2014 році. Крім того у місії відзначили, що Етерінгтон володіє необхідним досвідом роботи на цій посаді, адже обіймав її ще у 2014 році.

"Сьогодні Марк Етерінгтон повертається в спеціальну моніторингову місію ОБСЄ в Україні на посаді заступника глави місії. Марк володіє багатим досвідом роботи, оскільки вже обіймала цю посаду з березня по вересень 2014 року", - йдеться в повідомленні СММ ОБСЄ на сторінці в соцмережі Facebook в четвер .

Також відомо, що Етерінгтон вже працював на керівних посадах, де розгортався військовий конфлікт, так і на території країн де він згасав, включаючи Афганістан, Ірак, колишню Югославію і, зовсім недавно, Сирію.

"Ми бажаємо йому успіхів, і ми будемо підтримувати його починання при виконанні цієї важливої ​​керівної ролі в СММ ОБСЄ і сприяння врегулюванню кризи в Україні і навколо неї", - йдеться в повідомленні СММ.

У свою чергу ЗМІ вже встигли зазначити, що Етерінгтон - колишній десантник протягом кількох років служив у парашутному полку британської арміх та брав участь в операціях в Північній Ірландії.

Разом з тим варто відзначити, що місія ОБСЄ на Донбасі не спілкується з українськими журналістами.

Відомо, що члени місії ОБСЄ відвідують весілля проросійських бойовиків.

"Був випадок, коли спостерігач ОБСЄ віддавав честь російському бойовику. З українськими журналістами вони не спілкуються. Коли вони приїздили фіксувати якісь вибухи чи постріли я намагався поставити їм якесь питання, а вони кажуть, що вся інформація є у їхніх документах та звітах", - повідомив журналіст.

Проте, за його словами, з російською стороною представники ОБСЄ спілкуються, навіть досить часто дають коментарі та добре проводять час разом.

"Вони працюють до шести вечора, якраз, коли починаються обстріли, вони розходяться собі по ресторанах. Гуляють по Крематорску, Сєвєродонецьку і тому обстрілів не бачать", - розповів кореспондент.

Нагадаємо, в ОБСЄ раптово осліпли та непомітили росіян на Донбасі.

Як повідомляв "Знай.ua", українцям в одній картинці показали, як Донбас прагне повернутися до України.

Також "Знай.ua" писав, що Хуг висловив свою думку про долю Донбасу.

У Держдепі США підтвердили зникнення безпілотника ОБСЄ над окупованою територією Донбасу