З 1 грудня українці відчують, у всякому разі, повинні відчути чергову індексацію соцвиплат.

Відомо, що в результаті через місяць повинні піднятися розміри аліментів, мінімальної та максимальної пенсії, а також має підрости допомога по безробіттю. Про це пише "Обозреватель".

пенсії в Україні
пенсії в Україні

Як зростуть пенсії

В Україні розмір мінімальної пенсії прив'язаний до прожиткового мінімуму для непрацездатного. На даний момент він становить 1435 грн. Це мінімум, на який має право будь-який українець, який втратив працездатність.

Як проіндексують виплати:

Мінімальна пенсія – з 1435 до 1497 грн;

Максимальна пенсія – з 14 350 до 14 970 грн.

Соціальні виплати на дитину
Соціальні виплати на дитину

Популярні новини зараз
Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Що буде з мінімальними аліментами

В Україні мінімальний розмір аліментів прив'язаний до прожиткового мінімуму на дитину. У кожному конкретному випадку розмір виплат визначає суд. Однак, законом встановлена мінімальна межа. Приміром, на даний момент аліменти на дитину віком до 6 років повинні бути не менше 1559 грн, а на дитину від 6 до 18 років – не менше 1944 грн.

Як виросте мінімальний розмір аліментів:

Дитина до 6 років – з 1559 до 1626 грн;

Дитина від 6 до 18 років – з 1944 до 2027 грн.

Прожитковий мінімум

На кого вплине новий прожитковий мінімум

Загальний показник прожиткового мінімуму в Україні підвищать з 1777 до 1853 грн. На більшість українців таке рішення вплине тільки через якийсь час. Наприклад, від прожиткового мінімуму в Україні залежать субсидії, штрафи, податкові пільги.

Варто нагадати, що керівник ПАТ "Укрпошта" Ігор Смілянський заявив, що Президент України Петро Порошенко пообіцяв сприяти у вирішенні питання доставки пенсій через Укрпошту. Про це Смілянський заявив під час прес-конференції 1 листопада.

"Президент пообіцяв організувати процес таким чином, щоб це питання було вирішено і для працівників "Укрпошти" для пенсіонерів", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив новопризначеному керівнику Пенсійного фонду України (ПФУ) Євгену Капінусу провести підготовку до підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня 2019 року, а також автоматичного перерахунку пенсій усіх пенсіонерів з 1 березня 2019 року. Цю інформацію повідомили у прес-службі Секретаріату Кабінету міністрів.

Нагадаємо, хліб в Україні стане розкішшю, навіть у Європі ціни приємніше.

Як повідомляв Знай.uа де в Україні можна отримати зарплату вище середньої.

Знай.uа писав, як цілком законно зменшити оплату за тепло.