У деяких містах України, склалася ситуація з відсутністю тепла в будинках. І вона близька до катастрофічної.

Про це повідомляє експерт з енергетичних питань Дмитро Марунич.

"Справді склалася просто ганебна ситуація в низці населених пунктів, незважаючи на рапорт нашої влади, про те, що "ми готові, ми запустимо вчасно". У Кривому Розі вчора взагалі була катастрофічна ситуація. Незрозумілі суб'єкти штурмували автомобільний транспорт і офіс місцевого "Міськгазу". І поставили під питання взагалі нормальне функціонування газових мереж. Повірте, це якийсь нонсенс", - пояснив він.

При цьому експерт зазначив, що через відсутність тепла внутрішньобудинкові мережі можуть прийти в непридатність, тому що просто замерзнуть.

Популярні новини зараз

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Колишня Остапчука Олена Войченко показала, як живе з дітьми зараз: таке свято у них щодня?

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Показати ще

Марунич дивується, чому місцеві та державні органи влади допустили таку ситуацію. Адже мережі можуть замерзнути і прийти в непридатність, а така ситуація вже відбувалася в Алчевську.

При цьому Криворізька міськрада Дніпропетровської області вже оголосив вимушені канікули в школах та дитячих садках, які обслуговуються державним підприємством "Криворізька теплоцентраль".

Ще у неділю, 11 листопада, у Кривому Розі без тепла залишалися 78 шкіл, 75 садків, 22 лікарні, 30 об'єктів соцкультпобуту та 2011 багатоповерхових будинків.

Нагадаємо, нові ціни на тепло офіційно показали українцям. Опалення знову подорожчало.

Як повідомляв Знай. ua, скільки насправді українці будуть платити за тепло: у Гройсмана все порахували. Тарифи на тепло після подорожчання газу не можуть бути підвищені більш ніж на 16%.

Знай. ua писав, чтпро те, хто, коли і скільки отримає "живими" грошима. До 1 травня 2019 р. обіцяють відкрити рахунки тільки тим, хто звернувся за субсидією вперше.