Днями глава УПЦ МП Онуфрій оскандалився черговою нахабною та неоднозначною заявою, яка стосується "грішного" життя "хворих та бідних українців".

Про це пишуть ЗМІ з посиланням на відповідну заяву Онуфрія під час  літургії в Києво-Печерській лаврі.

Глава УПЦ МП висловив думку, що кожна людина отримує життєвий хрест її скорбот і хвороб, які допомагають їй удосконалюватися в духовному плані. 

"Ми всі маємо свої хрести. В основному вони складаються з скорбот і хвороб. Іноді - з багатства і здоров'я, але це рідкісні хрести. Але саме хрести скорбот і хвороб мають властивість підштовхувати людину до Бога. А хрест багатства і здоров'я, благополуччя має властивість відштовхувати людину від бога. Бідність штовхає людину до Бога, багатство від бога", - вважає Онуфрій.

Популярні новини зараз

Курс валют на завтра: долар і євро розправили плечі, гривня пишається, як пава

Привіт горілка, бувай вино: любителям оковитої зробили "приємний" сюрприз, деталі

Дивовижний порятунок зниклої дівчинки: собаки вийшли на слід дитини, яку шукали всім містом

Відмовилася від корекції брів і прославилась на весь світ: як виглядає сучасна амазонка, фото

Показати ще

Онуфрій
Онуфрій

Дана заява обурила українського політолога Олексія Голубуцкого, який у своєму Telegram-каналі написав, що парафіяни Онуфрія в Україні мають досить сумні перспективи.

"Усі, хто не хоче бути голодним, голим, босим і хворим жебраком - єретики і грішники, і взагалі безбожники! Можливо, все-таки ну його, того московського попа? Ще одне питання полягає в тому, яким чином в концепцію "божої людини" вписуються їх автомобілі представницького класу і палаци разом з центнерами золота? Або їм можна - їм сам Путін дозволив?", - додав експерт.

Філарет та Онуфрій
Філарет та Онуфрій

Нагадаємо,  Українська православна церква Московського патріархатукатегорично відмовилася брати участь в Об'єднавчому Соборі, більш того – вигадала покарання для тих, хто його відвідає попри заборону.

Раніше Знай.uа писав про те, що  в суботу, 17 листопада в Кривому Розі група активістів спробувала штурмом взяти резиденцію митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема. Про це повідомив інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МПа прес-служба УПЦ МП.

"Вони намагалися виламати двері будівлі і викрикували образи на адресу правлячого архієрея Криворізької єпархії за те, що він не підтримує ідею надання томосу Україні", - розповіли в УПЦ МП.

Також Знай.uа повідомляв, що  на скасуванні рішення, держреєстратора про надання УПЦ Московського патріархату права на користування нерухомістю комплексу Почаївської лаври, наполягає Міністерство культури України.