Стало відомо, яким буде курс іноземних валют за даними Національного банку України (НБУ) у четвер, 22 листопада. Порівняно з показниками у середу, 21 листопада, гривня не зміцнилася в своїх позиціях, її показник – 27,77 за долар. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Курс валют НБУ на 22 листопада

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

- 100 доларів США – 2777.4898 гривень;
- 100 євро – 3168.8381 гривню;
- 10 російських рублів – 4.2116 гривні.

Як видно з цими показниками, євро впав у ціні ще на 2 копійки, а вартість російського рубля з середи також зменшилася на 2 копійки. Крім того, долара подорожчав на 1 копійку.

Популярні новини зараз

Фіналістка "Міс Україна" Аліна Ляшук зібралася посунути Злату Огнєвіч: "Iдеальна холостячка"

Джамала зізналася, чому пішла від чоловіка, з яким разом була 11 років

Міністр КМУ Олег Немчінов розповів, які області потраплять до червоної зони карантину з кінця жовтня

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Показати ще

Раніше повідомлялося, що до кінця грудня 2018 року курс долара по відношенню до гривні складе близько 29,5-30 грн/$. Таку думку висловив економіст Віктор Скаршевський.

Крім того, експерт виділяє декілька можливих причин таких курсових коливань.

"По-перше, вже зараз, а не в перспективі, почала погіршуватися зовнішньоекономічна кон'юнктура (метал, зернові, хімія) і стрімко збільшується дефіцит торгового балансу України (на 30% по відношенню до 2017 року та у 3,5 рази - з 2015), по-друге, долар зміцнюється на світових ринках; по-третє, очікувана сума виведення дивідендів нерезидентами в 2 рази вище, ніж у минулому році - $ 3,5 млрд у 2019 році проти $ 1,7 млрд у 2018", - розповідає фінансовий аналітик.

Нагадаємо, що Рада національного банку пропонує розробити програму випуску цільових облігацій внутрішньої держпозики для фінансування окремих галузей економіки. Відповідне рішення прийняв і підписав глава Ради НБУ Богдан Данилишин.

Як повідомляв портал Знай.uа, українці можуть навіть не здогадуватися про те, що на їх ім'я хтось намагається взяти кредит. Адже в деяких підприємствах для цього не потрібні навіть оригінали документів або підпис.

Також портал Знай.uа писав, що в Україну вже не повернеться "солодкий" курс "по 8". Однак позитивні зміни на вітчизняному валютному ринку, швидше за все, можливі. Експерти розповіли, як в Україні може змінитися курс національної валюти.