ЄС вимагає від України негайних дій у сфері боротьби з корупцією та нелегальною міграцією.

Про це повідомляє "Хвиля".

Зокрема, у ЄС визнали, що Україна виконала лише маленьку частину рекомендацій, які були визначені першим звітом Єврокомісії. Так, серед здобутків було визнано створення Антикорупційного суду, який однак ще не запрацював.

При цьому у союзі відзначають, що Україна не виконала масу вимог, які передбачались у першій черзі. Зокрема, так і не було відкликано ініціативу з електронного декларування для громадських активістів.

Популярні новини зараз
Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення Новий етап мобілізації в Україні: що змінюється У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

"В цілому Україна продовжує виконання критеріїв візової лібералізації. Однак деякі рекомендації першого звіту за механізмом призупинення візового режиму не були реалізовані, і тому необхідні негайні дії для забезпечення безперервного виконання антикорупційного критерію. Необхідні також негайні дії для вирішення проблеми незаконної міграції", - йдеться в повідомленні.

Також у Єврокомісії оприлюднили першочергові рекомендації у рамках Другого звіту. Так, від української влади вимагають посилити співпрацю з окремими країнами дляя зменшення нелегальної міграції українців до Шенгенської зони.

Крім того у ЄС закликали негайно скасувати електронне декларування для громадських активістів, забезпечити повноцінний старт роботи Антикорупційного суду, відновити цілковиту незалежність антикорупційної прокуратури та посилити можливості Національної поліції для боротьби з організованою злочинністю.

Разом з тим варто відзначити, що з'явилася несподівана новина про екс-главу Держфіска Продана і його довіреної особи, передає телеграм-канал Dubinsky.pro

"Не дочекався я довідки екс-глави Держфіска Продана з німецької лікарні. Тому опублікую довідку сам. З кримінальної справи, яку розслідує НАБУ/САП відносно чиновника."

На фото – листування довіреної особи і кума Продана – Максима Павицкого з адвокатом Віталієм Розумним, який вклав крадені гроші з Державної фіскальної служби України в турецьку нерухомість.

На фото Павицький і Розумний ведуть обговорення про виплату 740 тисяч доларів за покупку вілли в Бодрумі.

Розумний отримує гроші від Павицького, а останній скаржиться, що гроші є мокрими і цвілими. Потім запитує, чи не в туалетному бачку вони зберігалися?

Нагадаємо, НАЗК нагадало, чого не можна дарувати чиновникам.

Як повідомляв "Знай.ua", експерти і блогери зробили прогнози щодо перспектив Порошенка на виборах президента.

Також "Знай.ua" писав, що Румунію і Болгарію пускають до Шенгену разом з корупцією і злочинністю.

У другому законі про Антикорупційний суд з'явилось уточнення про апеляції