Експерти назвали країну, де за останні роки зріс попит на робочу силі з України, і це не Польща.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Про це пише
Експерти зазначають, що за останні роки найсильніше попит на робочу силу з України виріс у Німеччині.
Опитування, проведене HeadHunter Україна, показало, що в даний момент 92% українців хотіли б працювати за кордоном, а 29% вже мають такий досвід. Потенційні заробітчани зізнаються, що хотіли б працювати за кордоном заради високих зарплат та через відсутність робочих місць на батьківщині.
Експерти підкреслюють, що за останні роки найсильніше попит на українських робітників виріс у Німеччині: кількість вакансій звідти, доступних для українців, в порівнянні з 2017 роком зросла на 13%.
Разом з тим польські роботодавці налаштовані вже менш позитивно по відношенню до українців – кількість вакансій від них зменшилася на 12%, свідчить статистика.
Опитування також показало, що більш за всіх готові до переїзду в Польщу топ-менеджери і люди без досвіду роботи. Крім того, сусідня країна популярна у рекламістів та піарників.
У той же час айтішники все рідше погоджуються виїжджати на роботу в Польщу. У свою чергу, Німеччина найбільше потребує українських лікарів і будівельників.
Нагадаємо, Польща продовжує втрачати українських заробітчан – чесних, працьовитих і неконфліктних українців масово переманюють інші країни.
Так, у Чехії стартувало лобіювання спрощення працевлаштування для громадян країн, які не є членами ЄС.
Місцева статистика свідчить, що робочі руки у Чехії нині в дефіциті: на роботу в різні галузі виробництва в Чехії потрібні майже 100 000 чоловік.
Як повідомляв раніше Знай.ua, радянські пригоди Шурика та слова Феді з фільму "Операция "Ы", раптово виявилися актуальними в Україні: "Хто не працює, той їсть" – казав він, коли отримав солідний обід від тюремного наглядача. В той же час бідний студент давився кефіром і булкою.
Також Знай.ua писав про те, що аналітики визначили сферу праці в Польщі, де найчастіше потрібні кваліфіковані працівники з України.