Українцям назвали суму компенсації за новою програмою уряду "Муніципальна няня" та суму виплат на дитину, передбачені у 2019 році.

Соціальні виплати на дитину
Соціальні виплати на дитину

Про це інформує прес-служба Кабміну.

У повідомлені сказано, що українські сім'ї, в яких народилися діти, отримують фінансову допомогу від уряду в розмірі 41 280 грн, з 2019 року в країні з'явився новий вид соціальної допомоги – "муніципальна няня".

Спочатку сім'я із новонародженою дитиною отримує одноразову допомога 10 320 грн, а решту коштів виплачуються рівними частинами протягом 36 місяців.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу кардинально змінила зовнішність: "Ніби 10-річна дитина"

Тоня Матвієнко показала, чим годує Арсена Мірзояна теща: за вуха не відірвати

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Соціальні виплати на дитину
Соціальні виплати на дитину

"Протягом трьох років декретної відпустки держава також щомісяця платить за маму єдиний соціальний внесок, який збільшує її страховий стаж", – кажуть у Кабміні.

Урядовці підкреслили, що соціальна допомога "муніципальна няня" прив'язана до прожиткового мінімуму для дітей і з початку року становить 1626 грн.

"Крім щомісячних 860 грн виплат на дитину, сім'я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1626 грн на відшкодування послуги няні. На це уряд в державному бюджеті заклав 500 млн грн", – резюмують у Кабміну.

У перспективі допомогою зможуть скористатися 25 тис. сімей.

Нагадаємо, у 2019 році соцвиплати на дітей збільшаться, проте деякі з них залишаться на тому ж рівні, що і минулого року.

Як повідомляв раніше Знай.ua, в 2019 році молоді батьки зможуть отримати державну допомогу по догляду за дитиною.

Влада компенсує українцям майже 1700 гривень на няню.

Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.

"Муніципальна няня" – це урядовий проект з підтримки молодих батьків, який запрацював з 1 січня 2019 року. У його рамках держава компенсує частину витрат на послуги няні для дітей до 3 років. Сума відшкодування рівна розміру прожиткового мінімуму для дітей до 6 років, станом на сьогодні це 1626 гривень на місяць", - розповіли у Міністерстві.

Також Знай.ua писав про те, що в Україні з початку року українські родини, які виховують маленьких дітей віком до 3 років можуть отримати допомогувід держави.