Незважаючи на те, що Верховна Рада в кінці 2017 року прийняла рішення відібрати статус вихідного дня у 2 травня, але додала ще один вихідний - на католицьке Різдво (25 грудня) нинішньої весни українці не залишаться без традиційних травневих канікул.

Великдень у 2019 ми відзначатимемо 28 квітня, після чого буде все ще традиційний вихідний 1 квітня.

Щоб не виганяти людей у вівторок, 30 квітня, на роботу, уряд пропонує роботодавцям перенести його. Таким чином українці можуть відпрацювати в суботу, 11 травня.

Популярні новини зараз
Дати виплати пенсій "перетасували": чи можна змінити день отримання виплат Нові тарифи на газ в Україні: скільки він коштуватиме до квітня 2025 року Українцям виплатять матеріальну допомогу: хто отримає гроші і як оформити заявку Встановлення інвалідності буде проходити по новому: які документи готувати для МСЕК
Показати ще

Таким чином, в кінці квітня - початку травня на українців чекають одразу 5 вихідних поспіль: з 27 квітня по 1 травня включно.

Все ж у квітні українці не будуть працювати 10 днів. І це аж ніяк не рекорд: завдяки вихідному 8 березня місяцем раніше вихідних 11.

Через відпрацювання, у травні буде лише 8 вихідних.

У цілому ж, нинішній рік виявився не надто багатим на перенесення робочих днів. Крім травневих змін через Великодня, українцям доведеться ще двічі вийти на роботу в суботу. 30-е та 31-е грудня уряд пропонує відпрацювати 21 і 28 грудня. Натомість люди отримають ще одну серію з п'яти вихідних поспіль.

Нагадаємо, українцям розповіли, коли дітям іти на весняні канікули та як на них вплине карантин.

Як повідомляв портал Знай.ua, українцям нагадали про переведення годинника. Цього року традиційно стрілки годинника переведемо на годину вперед в ніч на 31 березня. Ця подія співпаде з виборами президента.

Також Знай.ua писав про те, що українцям розповіли про традиції святкування масляної. Як правильно харчуватися та що не можна робити з 4 по 19 березня.

Дивіться: Масляна в Україні. Традиції свята