Через мобілізацію серед українців почали зрізні фейкові повідомлення, одне з яких говорить, що підліткам хлопцям з 13 років не можна виїздити за межі України.

Українські прикордонники прокоментували документ і дали пояснення. Згідно з повідомленням Держприкордонслужби, цей документ є фейковим і обмеження щодо виїзду стосуються тільки чоловіків віком від 18 до 60 років.

Кордон Литви та Білорусі, скріншот: YouTube
Кордон Литви та Білорусі, скріншот: YouTube

Крім іншого, у службі акцентували увагу на тому, що під час прочитання підробленого документа можна побачити багато помилок, зокрема — русизмів.

Наразі в Україні продовжено воєнний стан, а отже — проводиться загальна мобілізація. Однак проходить вона відповідно до законодавства і не стосується дітей до 18 років.

Популярні новини зараз
Без підготовки та спорядження: що робити, якщо мобілізували одразу на фронт Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Скриншот фейка
Скриншот фейка

Натомість в коментарях зазначили, що при перетині кордону хлопцям яким невдовзі має виповнитися 18 років, часто бувають проблеми з перетином кордону.

"Останнім часом зустрічаю розповіді про відмову про перетин кордону підліткам за місяць, три чи два тижні до 18 річчя, що це пов'язано з новими правилами військового обліку. Цікавить, чи то є насправді таки зміни?", "Чекайте, ви хочете сказати, що у студентів, що поступили у закордонні ВУЗи не було проблем з виїздом?", — прокоментували під повідомленням.

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Нагадаємо, ми писали, що воїни без вищої освіти можуть стати офіцерами: Рада прийняла доленосне рішення.

Як повідомляв "Знай.ua" Кабмін назвав кількість заброньованих від мобілізації українців: інфографіка по галузях.

Також "Знай.ua" інформував, що відправляють на фронт через місяць після повістки? Адвокат пояснив, що треба знати.