Відомо, що 29 серпня кілька десятків працівників сфери освіти з Івано-Франківської області у Рогатині заблокували дорогу Івано-Франківськ–Львів.

Протестувальники вимагають виплатити зарплату. Про це повідомляє"Місто".

Страйкарі попереджали про мирну акцію поліцію. Правоохоронці забезпечують громадський порядок на місці та допомагають руху транспорту. Через перекриття дороги утворилися затори.

Популярні новини зараз
Нові тарифи на газ в Україні: скільки він коштуватиме до квітня 2025 року Українцям виплатять матеріальну допомогу: хто отримає гроші і як оформити заявку Гроші на кону: "Ощадбанк" зробив важливе оголошення Старі сковорідки не доведеться викидати: як у домашніх умовах подарувати посуду друге життя
Показати ще

Протестувальники пропускають автобуси лише з маленькими дітьми.

В місцевих Telegram-спільнотах робітники додали:"Хто планує свою поїздку через Рогатин, є один із можливих об'їздів - зі сторони Львова у селі Потік повертаєте направо через с. Залужжя та виїжджаєте на автодорогу Львів–Івано-Франківськ у селі Вербилівці".

До слова, результати ЗНО з математики в 2018 році стали "тотальною катастрофою". Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

"Це ж тотальна катастрофа! 48% абітурієнтів не змогли вирішити задачу рівня восьмого класу. Кожен другий з сьогоднішніх випускників не орієнтується в елементарних математичних правилах", - написав Клімкін на своїй сторінці в Facebook.

Міністр упевнений, що в Україні необхідно впроваджувати фундаментальні зміни освітньої системи.

"Про які перспективи розвитку українського ІТ-сектора і інжинірингу ми говоримо? Про технологічні прориви ми мріємо? Не хочеться нагадувати банальні істини, але освіта - це шлях до успішного майбутнього. Звертаючи з цього шляху, ми свідомо прирікаємо себе на периферію життя. І це стосується не тільки близької мені математики. Англійська, історія, географія, і, що вражає, український ... ", - написав міністр.

Нагадаємо, голова Міністерства освіти і науки України Лілія Гриневич запропонувала перевести на контрактну форму всіх українських вчителів і директорів шкіл пенсійного віку, передає Politeka.

Як повідомляв Znaj.ua, на появу "Нової української школи" без перебільшення чекали всією країною. Але замість змін батьки побачили те, що довело їх до відчаю: старі класи, облуплені стіни, немає необхідного. Більшість оснащення потрібно купувати за власний кошт.

Також Znaj.ua писав про те, що у мережі оприлюднили рейтинг найкращих шкіл України. Його було складено за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.