Відомо, що 29 серпня кілька десятків працівників сфери освіти з Івано-Франківської області у Рогатині заблокували дорогу Івано-Франківськ–Львів.
Протестувальники вимагають виплатити зарплату. Про це повідомляє"Місто".
Страйкарі попереджали про мирну акцію поліцію. Правоохоронці забезпечують громадський порядок на місці та допомагають руху транспорту. Через перекриття дороги утворилися затори.
У Львові в страшній аварії загинули сини священика: братів-близнюків оплакує вся Україна
Кузнєцова з 13-м розміром виставила свої груди на продаж: “Сяськи масяськи”
Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"
Дружину Дзідзьо в бікіні застукали на мокрих розвагах з красунчиком: поки чоловік колядує
Протестувальники пропускають автобуси лише з маленькими дітьми.
В місцевих Telegram-спільнотах робітники додали:"Хто планує свою поїздку через Рогатин, є один із можливих об'їздів - зі сторони Львова у селі Потік повертаєте направо через с. Залужжя та виїжджаєте на автодорогу Львів–Івано-Франківськ у селі Вербилівці".
До слова, результати ЗНО з математики в 2018 році стали "тотальною катастрофою". Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.
"Це ж тотальна катастрофа! 48% абітурієнтів не змогли вирішити задачу рівня восьмого класу. Кожен другий з сьогоднішніх випускників не орієнтується в елементарних математичних правилах", - написав Клімкін на своїй сторінці в Facebook.
Міністр упевнений, що в Україні необхідно впроваджувати фундаментальні зміни освітньої системи.
"Про які перспективи розвитку українського ІТ-сектора і інжинірингу ми говоримо? Про технологічні прориви ми мріємо? Не хочеться нагадувати банальні істини, але освіта - це шлях до успішного майбутнього. Звертаючи з цього шляху, ми свідомо прирікаємо себе на периферію життя. І це стосується не тільки близької мені математики. Англійська, історія, географія, і, що вражає, український ... ", - написав міністр.
Нагадаємо, голова Міністерства освіти і науки України Лілія Гриневич запропонувала перевести на контрактну форму всіх українських вчителів і директорів шкіл пенсійного віку, передає Politeka.
Як повідомляв Znaj.ua, на появу "Нової української школи" без перебільшення чекали всією країною. Але замість змін батьки побачили те, що довело їх до відчаю: старі класи, облуплені стіни, немає необхідного. Більшість оснащення потрібно купувати за власний кошт.
Також Znaj.ua писав про те, що у мережі оприлюднили рейтинг найкращих шкіл України. Його було складено за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.