У загальній складності чоловік намагався продати близько 100 Гб клієнтської бази фірми, а просив за це 4 тис. дол. Про це повідомляє прес-служба кіберполіції.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПрацівники Київського управління Департаменту кіберполіції спільно з співробітниками Шевченківського управління поліції Києва виявили та припинили спробу продажу бази даних фірми. Інформацію намагався продати колишній співробітник фінансової установи.
Чоловік раніше працював тривалий час у фінансовій компанії, яка надавала громадянам кредитні послуги. Під час перебування на посаді ризик-аналітика він втрутився в базу даних, використавши вразливість, отримав доступ до списком клієнтів фірми.
Надалі він у мережі Інтернет розмістив оголошення про продаж цієї бази даних. За неї він просив 4 тис. дол. і вже мав намір продати представникам фірми-конкурента.
На етапі реалізації угоди з продажу інформації працівники кіберполіції викрили зловмисника. На місці у нього був вилучений комп'ютер, на якому перебувала клієнтська база даних фінансової компанії.
Нагадаємо, що з себе представляють нині відомі політики, з чого вони починали і хто вручив їм той самий "квиток", намагався розібратися блогер Ярослав Вишталюк. Інформації багато і вона вся суцільно про працьовитості та наполегливості. Ніякого криміналу, впливових родичів або покровителів. Навіть гордість бере, які люди Україною заправляють.
Крім того, законом про інститут національної пам'яті Польща фактично "директивно повідомила" Україні, як вони бачать її місце в історії. У відповідь на це неконструктивний крок України може пред'явити Польщі звинувачення в етноцид і геноцид українців.
Дивіться сюжет про кримінал
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", ці знімки зірок ніколи не повинні були потрапити в Мережу.