В Петербурзі у супермаркеті стався вибух. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Вибух прогримів ввечері 27 грудня у камері схову магазину "Перехрестя", що знаходиться на площі Калініна за адресою: Кондратьєвський проспект, 44.

За повідомленнями засобів масової інформації, при вибуху постраждали 10 осіб. Їх забрала швидка допомога. Один з потерпілих знаходиться у важкому стані, другий - в середньому, третій отримав легкі травми.

Як стало відомо, вибух стався у камері схову, але також зачепив одну з кас. Уточнюється, що руйнувань конструкцій будинку. На місці працюють 50 співробітників МНС, вибухотехніки і поліція.

Популярні новини зараз
Відпочиватимуть більше тижня: у МОН зробили уточнення щодо весняних канікул Енергосистему не врятують: до чого готуватись наступної зими Доведеться платити навіть на пенсії: на що слід звернути увагу власникам землі Дитячим садочкам переписали правила: що зміниться для малюків та батьків
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", в окупованому Луганську в кварталі Жукова прогримів потужний вибух, є поранені і загиблі.