Житель міста Гоянія (Бразилія) побачив в небі щось дивне, коли їхав по сільській дорозі. Чоловік побачив темну постать, вона, за словами очевидця, ніби тримала в руках зброю. Дивний об'єкт "висів" в повітрі тривалий час.

Містичну новина виклав на YouTube Тайлер Глокнер.

Конспіролог зазначив, що чоловік, швидше за все, бачив НЛО. На записі видно, як об'єкт взагалі не рухається, що дуже дивно.

Користувачі мережі висунули свої теорії щодо побаченого на відео. Так, деякі порахували чорна пляма літаючою людиною, а інші назвали аномалію піднесеним Ісусом.

Ви самі можете подивитися на таємниче щось, починаючи з п'ятої хвилини запису. Може, автомобіліст побачив звичайна чорна хмара?
Астрономи зі США та Німеччини вивчили спіральну газову систему з галактичного скупчення Персея, яка є одним з найбільших об'єктів у Всесвіті. Як виявилося, що вона містить в собі вихор розмірами в два мільйони світлових років. Дивним є той факт, що вік "холодного урагану" оцінюється в п'ять мільярдів років, тобто, він старше, ніж Сонячна система.

Спостереження допомогли встановити, що вихор на 50 мільйонів градусів Кельвіна холодніше, ніж навколишній простір. По мірі віддалення від центру галактичного скупчення, де знаходиться галактика з активним ядром NGC 1275, фронт розпався на дві частини, але залишився виразним.

Популярні новини зараз
Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

На думку астрономів, його розмиття в присутності хвиль стиснення і розширення та турбулентності перешкоджають сильні магнітні поля. Відзначається, що вихор був сформований в результаті зіткнення кластера Персея з іншим, меншим, кластером.

Крім того варто відзначити, що американські уфологи відзначають, що існує велика ймовірність того, що людство побачать інопланетян в 2033 році.

Теоретик змови і автор YouTube Conspiracy Depot, який назвав лише своє ім'я - Грехем, розповів, що прибульці вже тривалий час мешкають на МКС, що доводять недавні кадри, коли групу НЛО було помічено недалеко від космічної станції.

"Існує теорія, що часові рамки були міцно встановлені і узгоджені світовими лідерами і дипломатами, і я думаю, що час для розкриття інформації про інопланетне життя відбудеться через 15 років, а саме в 2033 році", - повідомив Грехем.

Також уфолог зазначив, що згідно з його спостереженнями, прибульці зовсім не агресивні, а навпаки, дуже розвинена і мирної нація.

“Вся наша цивілізація може змінитися з приходом прибульців. Їх знання допоможуть винайти нові технології, ліки і в цілому змінити спосіб життя людей", - розповів мисливець за НЛО.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що телескоп Хаббл зазирнув туди, куди не світить Сонце.