Пересадку чоловічого статевого органу провели вперше в історії. Це вдалося команді лікарів з США.

Як повідомляє видання "Сегодня", така операція не знадобилася військовослужбовцю, який отримав важкі поранення в період бойових дій в Афганістані.

Операція тривала більше чотирнадцяти годин. Пересадили не тільки пеніс і мошонку, але і тканини живота – оскільки площа пошкоджень була великою.

Пацієнт побажав зберегти свою анонімність. Але відома його історія: це американський військовослужбовець, який отримав серйозне поранення в пах під час служби в Афганістані. Йому зробили пересадку від донора, який заповів у разі смерті свої органи. Операція пройшла приблизно місяць тому. Але лише зараз лікарі зважилися про це говорити – вони чекали, чи приживуться пересаджені тканини.

Популярні новини зараз

Московські попи втекли з похорону українського захисника: "Героям Слава!"

Арсен Мірзоян у камуфляжі і Тоня Матвієнко в піжамі: зіркове подружжя розбурхало мережу

Папа римський Франциск зажадав зупинити насильство на Донбасі: "З тривогою слідкую"

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Показати ще

Повне відновлення роботи чоловічого статевого органу займе деякий час. Нервові закінчення зростаються повільно, тому цей процес може тривати кілька місяців.

Ця складна операція вже визнана проривом в медицині. Адже в попередні спроби пересадки пеніса сексуальна функція не відновлювалася. Але зараз такі операції, кажуть хірурги зможуть змінювати на краще життя багатьох ветеранів, які отримали аналогічні травми.

Тому така операція дозволить їм не тільки залишатися повноцінними фізично і психологічно, але і повністю відновити почуття чоловічої ідентичності.

Першу спробу такої операції ще дванадцять років тому зробили в Китаї. Але тоді вона пройшла невдало. Саме тому лікарі пишаються своїм успіхом, який став новим словом в пластичній хірургії.

Подробиці медичної реформи в Україні: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" з початку квітня в Україні стартувала медична реформа. Всі лікарняні та довідки повинні будуть перевести в електронний вигляд. Крім того, кожен пацієнт укладе контракт зі своїм персональним лікарем.

Повинна буде також заробити первинна медицина, фахівці якої будуть давати поради українцям про те, як позбутися шкідливих звичок.