Шість поліцейських офіцерів з Великобританії і шість з Іспанії приїдуть до Києва для допомоги українським правоохоронцям.

Про це повідомив начальник київської поліції Андрій Крищенко.

Наразі вже відомо, що іноземні правоохоронці допомагатимуть українським колегам у комунікації з уболівальниками в зв'язку з проведенням фіналу Ліги чемпіонів з футболу, який відбудеться між клубами "Ліверпуль" (Великобританія) та "Реал" (Мадрид) 26 травня на стадіоні "Олімпійський".

"Шість офіцерів приїдуть з Великобританії і шість - з Іспанії", - повідомив він.

За словами Крищенка, вони будуть допомагати в комунікації з іноземними вболівальниками.

При цьому він повідомив, що в охороні громадського порядку і розкритті злочинів вони не будуть брати участь.

Популярні новини зараз
25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист Катя Нікітіна проміняла "Жіночий квартал" на бутси з гетрами і вирушила підкорювати український футбол: "Підписала контракт" Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року
Показати ще

"Їх допомога тільки в комунікації", - підкреслив Крищенко.

Він також повідомив, що до Києва вже прибуло близько 1 тис. іноземних уболівальників.

Варто відзначити, що раніше стало відомо про те, що всі медичні установи Києва готові зустрічати і надавати допомогу гостям столиці.

Відомо, що 24-26 травня цілодобово і в режимі підвищеної готовності працюватимуть київські міські клінічні лікарні: №№ 1, 2, 6, 12, 17, 18, Олександрівська клінічна лікарня, Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги та Київська міська клінічна офтальмологічна лікарня "Центр мікрохірургії ока".

Поворозник також запевнив, що у всіх цих закладах створено резерв вільних ліжок, оновили необхідний запас медикаментів, дезінфікуючих засобів, засобів індивідуального захисту, в тому числі - на випадок ускладнення епідеміологічної ситуації.

"Необхідний запас компонентів і препаратів крові має Київський міський центр крові. У приймальних відділеннях лікарень чергуватимуть медики, які володіють іноземними мовами", - обіцяє Поворозник.

Відомо, що екстрена медична допомога гостям, учасникам та вболівальникам матчів УЄФА буде надаватися бригадами швидкої медичної допомоги. В цілому в цілодобовому режимі чергуватиме 181 бригада днем ​​і 130 вночі.

"Безпосередньо захід буде обслуговувати 30 з них", - додав Микола Поворозник.

Крім того, "швидкі" чергуватимуть в аеропортах і на залізничному вокзалі.

Також варто додати, що в Раді прийняли документ, згідно з яким несанкціонований продаж квитків на фінали Ліги чемпіонів буде каратися штрафом у розмірі 5,1 тисячі гривень.

Мета законопроекту - охорона прав інтелектуальної власності УЄФА, пов'язаних з проведенням в Україні фіналу Ліги Чемпіонів і фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року.

Аналогічне покарання передбачено за рекламу не уповноваженою особою можливості придбання квитків і використання нею квитків в розіграшах для просування послуг або продукції.

Крім того, законопроект забороняє використання інших об'єктів права інтелектуальної власності УЄФА, а також схожих на них об'єктів.

Забороняється також публічна демонстрація заходів і використання записів матчів в комерційних цілях без дозволу УЄФА.

Заборона поширюється в цілому на всі дії, "які націлені на використання репутації" УЄФА і фіналів ЛЧ у комерційних цілях і без відповідного дозволу.

Стадіон олімпійський під замком – Київ готується до фіналу Ліги чемпіонів

Нагадаємо, раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що бойовики пообіцяли масову різанину під час фіналу Ліги Чемпіонів.