Фахівці з'ясували, що Mezzo використовує текстові файли бухгалтерського програмного забезпечення, які створені менше двох хвилин тому. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно з інформацією, "Лабораторія Касперського" виявила різновид шкідливої програми Mezzo, яка потрапляє до комп'ютеру під виглядом легального програмного забезпечення. За допомогою вірусу викрадають у компаній гроші через підміну реквізитів. Це відбувається під час обміну файлів між "1С" і банківськими системами.

Головна відмінність нового вірусу від інших полягає в спрощеному алгоритмі пошуку. Експерти не виключають, що програма може наносити шкоду не тільки бухгалтерських систем.

Троянець поширюється за допомогою сторонніх програм-завантажувачів. Mezzo створює унікальний код для зараженого ПК. Тоді на сервері хакерів створюється папка для зберігання файлів, які розташовуються на зараженому комп'ютері.

Фахівці вважають, що Mezzo користується текстовими файлами бухгалтерського програмного забезпечення, які створені менше двох хвилин тому. Не виключається, що Mezzo може бути тісно пов'язаний з троянцем CryptoShuffler.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Меган Маркл незабаром знову стане мамою: як змінилася дружина принца Гаррі під час вагітності

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Показати ще

Нагадаємо, у Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб є лише приблизна інформація про кількість пацієнтів на окупованих територіях Донбасу, які хворі на ВІЛ та туберкульоз.

Крім того, в період спалаху небезпечних хвороб, варто подбати про безпеку і профілактики не тільки для дітей, але і подумати про своє здоров'я. Адже навіть дитячі хвороби можуть спричинити серйозні наслідки і для дорослих, які часто важче переносять деякі захворювання. Фахівці радять звернутися до поліклініки і зробити щеплення.

Дивіться сюжет про віруси

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", хакери зламали Facebook президента.