У соціальній мережі Facebook через банальну випадковість зникла низка старих дописів її засновника Марка Цукерберга, датованих 2007-2013 роками. Про це йдеться у повідомленні видання Business Insider, воно власне і виявило зникнення старих постів.

Зокрема, з соціальної мережі випадково зник пост її Цукерберга, у якому йшлося про придбання компанії Instagram. До того ж, зникли майже всі пости Цукерберга за 2007-2008 роки.

Варто зазначити, що у 2014 року офіційні заяви Facebook почали здійснювати не у звичайних облікових записах, а у спеціально створеному корпоративному блозі компанії. З тих пір посилання на пости з заявами, зробленими до 2014 року, більше не активні та ведуть на головну сторінку корпоративного блогу.

Відповідаючи на запит Business Insider у Facebook зазначили, що пости Цукерберга з усіма важливими заявами "було помилково видалено". Спецціалісти ІТ галузі пов’язують інцидент із помилкою з технічними негараздами. Однак, коли про "помилку" стало відомо, то пости вирішили більше не відновлювати, адже "ця робота забрала б чимало часу та зусиль, при цьому гарантованого результату отримати не вдалося б".

Раніше зазначалось, що Facebook видалив понад 2 тисячі сторінок, пов'язаних з Іраном та Росією. У деяких з них писали про Україну.

На початку січня Facebook вже видаляла 512 груп, сторінок та облікових записів, які брали участь у скоординованій недостовірній поведінці на Facebook та Instagram.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Ціни на олію продовжать рости: не врятує і щедрий урожай соняшнику

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

Нагадаємо, Facebook дозволив користувачам самим перевірити "витік" даних.