У аеропорту Схіпхол, що в Нідерландах, оголосили надзвичайну ситуацію. Офіційних причин цього поки не озвучено, однак військова поліція повідомляє про "підозрілу ситуацію на борту одного з літаків".

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Повідомляється також, що це може бути захоплення рейсу UX1094 AirEuropa з Амстердама в Мадрид. У мережі з'явилися перші кадри з можливого захоплення лайнера. На відео видно, що рейс Air Europa в Мадрид оточили місцеві сили безпеки.

Нагадаємо, що Путіна нарешті приборкали "гамівною сорочкою", у мережі не стримують сміху: "Незвичайний псих".

Популярні новини зараз
Українцям доведеться платити по 80 гривень за куб води Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, Конгрес США оприлюднив лист Трампа до Зеленського: "Американський народ готовий…".

Також портал Знай.uа писав, що з'явилися нові деталі суїциду 13-річного українця у Китаї: "Ви підписали смертний вирок".