Далеко не кожен згодиться, що ремонт може бути легким, проте для однієї сім'ї фермерів він виявився ще й і вигідним. Сімейна пара знайшла багатомільйонний скарб під час ремонту на своїй фермі. Подія трапилася в одному із графств на південному заході Англії, там було виявлено сховок з монетами XI століття.

Знайдений скарб спеціалісти оцінили у 5 млн фунтів стерлінгів. Фермери розповіли, що знайшли його біля свого корівника за допомогою металошукача. Скарб містив 2517 монет, які були в обігу за часів правління останнього англо-саксонського короля Гарольда II Годвінсона. Зі слів експертів, кожна монета оцінюється в 1 або 5 тис. фунтів стерлінгів.

Скарб, фото: archaeology.co.uk
Скарб, фото: archaeology.co.uk

Фахівці вважають, що монети були закопані в землю в період між 1066 та 1072 роками. Дорогоцінна здобич була передана правоохоронним органам, але щасливі фермери отримають свою долю згідно з британським законом. Таким чином сімейна пара англійців може отримати до половини від вартості знахідки, яку встановлять професійні оцінювачі.

Скарб, фото: archaeology.co.uk
Скарб, фото: archaeology.co.uk

Популярні новини зараз
"За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Наречена загинула на весіллі і її підмінила її сестра: витратили багато грошей і не хотіли скасовувати свято Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Нагадаємо, раніше ірландці шукаючи загублену обручку, натрапили на скарб

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Карпатах засікли Брокенського привида

Також "Знай.ua" писав, як правильно зустріти Новий рік Білого щура без вантажу минулого