У швейцарському місті через неполадки на кондитерській фабриці випав дощ із шоколадного порошку. Опади були солодкими, але недовгими - "негоду" швидко поремонтували.

У швейцарському Ольтені через проблеми з вентиляцією на кондитерській фабриці Lindt & Spruengli випали "опади" у вигляді шоколадного пилу. Про це повідомляє Оltnertagblat

Місцевий житель поскаржився на це 14 серпня, і через кілька днів компанія офіційно підтвердила свою вину в солодкій "негоді".

Популярні новини зараз
Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Проблеми з вентиляцією спостерігалися на лінії, де виробляють какао-порошок. Через сильний вітер він розлетівся недалеко від фабрики і залишив шоколадний пил на вулиці.

У Lindt & Spruengli стверджують, що частинки порошку нешкідливі для людини та навколишнього середовища, і запевнили, що вже полагодили вентиляцію.

Через шоколадні "опади" машина, що стоїть неподалік від фабрики, покрилася порошком. Компанія запропонувала оплатити власникові автомийку, але на пропозицію наразі ніхто не відреагував.