Відомий свого часу російський композитор та співак Олексій Лебединський, більше відомий під сценічним псевдонімом Професор Лебединський, вважає, що надмірне захоплення певної частини електорату РФ опозиціонером Олексієм Навальним закриває людям очі на очевидні речі.

Про це чоловік, який емігрував до США, написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

На його думку, якби Навальний становив серйозну загрозу Путіну та нинішній владі, його давно б уже прибрали. Тим більше, що в Росії з ліквідацією неугодних проблем немає.

"Просто випадково збила б машина або отруївся б помідорами. І ніхто б не зміг за відсутністю доказів офіційно звинуватити в цьому путінську кодлу, як і відбувається в багатьох інших випадках. Невже таку просту річ вам ніяк не осилити?? Шкода... Але ж розсьорбувати потім всім, знову ж", - пише автор.

Він переконаний, що перш ніж рвати горло за Навального, слід добре подумати, оскільки за Путіна свого часу теж скандували і довіряли йому. Чим усе це закінчилося – бачать усі.

Популярні новини зараз

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Укрзалізниця підготувала невакцинованим українцям неприємний сюрприз: квиток на поїзд і 300 гривень

Показати ще

"Давайте все ж знайдемо когось з тих, хто менше рветься до влади і не грає з нинішньою кремлівською сволотою в їх ретельно продумані "вибори". Хороші люди, як відомо, до влади не рвуться", - закликав Лебединський.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Лебединський переконаний, що у Кремлі з кожним роком усе більше спотворюють історичні факти.