Алекс Леслі мотиватор дівчат на зміни в особистому житті. Вчить мистецтву спокушання, позиціонує себе як фахівець з пікапу. Сам тримає гарем. Проводить тренінги, пише і випускає книги. Цілився на пост Президента Росії. Був не раз помічений в різних скандалах. При цьому, не дивлячись на досить розгульне життя, Леслі почуває себе прекрасно в ролі публічної особи з неоднозначним родом діяльності. Як проходило дитинство та юність молодого спокусника? І з чого починав свій шлях гуру сучасної психології відносин між чоловіком і жінкою? Біографія майстра-спокусника Алекса Леслі з усіх боків.

Ранні роки і початок кар'єри Алекса Леслі: де жив, як вчився, що любив

Біографічні дані про Олександра Кирилова, справжнє ім'я пікапера Алекса Леслі, приховані за сімома печатками. Сам письменник ділився інформацією на своєму сайті, але достовірність фактів часто піддавалася сумнівам. Відомо, що Олександр народився в 1982 році у Вітебську, Білорусія. Був звичайним учнем в школі, ріс в стандартній сім'ї. У дитинстві нічим не відрізнявся від однолітків. Захоплювався айкідо. За словами самого Леслі, він навчався на Механіко-математичному факультеті, МДУ. Але інші джерела стверджують, що Алекс не закінчив вуз або зовсім ніде не вчився. На той період юнак був замкнутим і сором'язливим. Ні про які стосунки з протилежною статтю навіть і не думав.

Кар'єра програмістом почалася швидко і так само стрімко закінчилася. Хлопець зрозумів, що комп'ютери це все ж не його стихія. Дуже нудно і безперспективно. Набагато цікавіше йому здавалася психологія. Ось тут-то його й понесло. Колись скромний Олександр поступово перетворився в розкутого Алекса. Леслі став сам собі вчителем, займався самоосвітою. Даних про навчання у сфері психології у Кириллова немає.

Популярні новини зараз

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Іменинник принц Вільям накинувся на Меган Маркл зі звинуваченнями: "Відчуваю себе скривдженим і зрадженим"

Колишню дружину Дзідзьо Slavia завалив квітами таємний шанувальник: "Хлопчик подарував"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Майбутній пікапер Алекс поступово вливається в загальний кругообіг столичного життя. На той момент він вже переїхав до Москви з безперспективної для розвитку його діяльності Білорусії. Горизонти настільки широкі, що Леслі подумує проводити тренінги, писати книги і в цілому вести досить цікаве життя. Він вибрав прогресивну тематику в сфері психології: відносини між чоловіком та жінкою, мистецтво спокушання. Це не оране поле для роботи, і є тисячі дівчат, які готові платити гроші за те, щоб знаючий чоловік навчив їх як "зловити і приручити самця".

Пікапер Алекс Леслі на своєму сайті “Алекс Леслі. Стиль спокушання", називає себе "Всемогутній, Гуру-сексу і спокушання ". Така самовпевненість приносить свої плоди. Росіяни і не тільки, стежать за його діяльністю, відвідують тренінги та читають книги пропагандиста, зависають на форумі проекту. Алекс увів у вжиток Кодекс "Майстер і Мисливиця", завдяки якому кожен охочий може навчитися спокушати. Кодекс Леслі говорить: "хочеш бути таким же успішним і домогтися того ж - повторюй покроково все, що робив той, на кого ти рівняєшся". Це шлях від сором'язливого хлопця, до професійного пікапера. Так стверджує сам Кирилов.

Стрімкий зліт кар'єри російського спокусника Алекса Леслі

Кар'єра засновника проекту "Алекс Леслі. Стиль спокушання" почалася в 2003 році. Він став справжнім фахівцем у мистецтві нестандартних відносин партнерів, жіночого та чоловічого спокушання і формування почуттів. Крім тренінгів Леслі дає особисті консультації. І найголовніше - він пише книги. На сьогоднішній день у письменника опубліковано вже 8 книг. Перша книга "Жжизнь без трусів" вийшла в 2006 році. Це сучасна книга практикум, як підвищити увагу до себе протилежної статі та як виховати необхідні якості. Далі було продовження "Нове ЖЖиття Без трусів". Ось тут автор вирішив поділитися з читачем своєю особистою історією і фото себе колишнього, ким був і ким став. Популярність письменника зростала. Він продовжує випускати нові творіння: "Викрасти за 60 секунд або секрети успішних знайомств", "Як прокинутися в гостях, або Секрети успішних побачень", "Полювання на самця. Вистежити, заманити, приручити. Практичний посібник", "Чарівна таблетка","Гра Майстри і Мисливиці. Кодекс Майстра і Мисливиці".

Його книги в першу чергу націлені на тих людей, які шукають емоцій. Кому набридло заболочене нудне життя і хочеться різноманітності. Із деякими своїми творіннями автор навіть потрапляв в топ-рейтинг книг видавництва, що найбільше продаються. Крім особистих проектів, Леслі встиг засвітитися і пропіаритися на різних шоу: на радіо в програмі Вадима Тихомирова, Божевільного Френкі ітаРомана Трахтенберга. Популярність набрала обертів.

Не дивлячись на досить специфічну тематику свого роду діяльності, Леслі пропагує здоровий спосіб життя. Він виступає проти куріння і алкоголю. Захоплюється, улюбленим із дитинства айкідо, тайським боксом, літаковим спортом і кемпо. У його коло інтересів входять питання щодо продовження здоров'я і молодості, включаючи прогноз аритмії та кардіомоніторинг.

Офіційна сторінка Алекса Леслі забита великою кількістю інформації для майбутніх учасників програми. Маючи психологічний вплив на своїх підопічних, Алекс зазиває жінок і чоловіків проходити тренінги і брати індивідуальні консультації. Цитати з сайту проекту рясніють такими закликами: "Хтось після тренінгу зустрічає свою Любов і створює сім'ю, а хтось виграє Чемпіонат Світу з Мафії і створює Гарем і свій бізнес, ми можемо допомогти кожному в його цілях. Адже ми - це поштовх вгору і правильно поставлений вектор, але тільки ти вирішуєш - де тобі приземлятися і приземлятися чи взагалі. Проект “Стиль спокушання” - це твоя можливість стати кращою версією себе".

Особисте життя Алекса Леслі та його популярність на просторах інтернет

Такий спокусник як Алекс Леслі напевно повинен мати насичене особисте життя. Так і є. Ось тільки про одруження мова не йде. Сам майстер повідомляє про те, що його ім'я це бренд і власне все життя підпорядковується і залежить від цього бренду. Його покликання отримувати задоволення від спілкування з протилежною статтю і при цьому ділитися своїми відчуттями і спостереженнями з оточуючими. Що він і робить. Про те, хто його обраниці, Алекс замовчує, але те, що таких дам досить багато - факт. На особистому фронті письменника були відзначені скандали з Анастасією Волочковою, Настею Рибкою.

Леслі веде досить активну діяльність в соціальних мережах. Крім сайту, де зосереджена інформація про його тренінги і програми. Алекс є у вконтакті, інстаграм. Він веде трансляції в перископі, де можна поспостерігати за життям справжнього гарему Леслі. Також є багато відео на ютуб. Шанувальники творчості й публічності Алекса з цікавістю стежать за його життям. Офіційний сайт майстра містить звіти та відгуки чоловіків і жінок, що побували хоча б на одному тренінгу знаменитого гуру спокушання. У цілому автор популярних книг і коучер, підштовхує своїх послідовників бути більш емоційними в поточних відносинах. А при пошуку нового партнера ставати справжнім мисливцем.

Портрет Алекса Леслі досить цікавий. Біографія до початку кар'єри пікапера і письменника скромна і засекречена. А от життя після старту активної діяльності й здобуття свого визнання - б'є ключем. Що ще зробить профі спокушання, варто тільки здогадуватися.