Щоб отримати американську візу, бажаючим доведеться немало попітніти, оскільки Білий дім суттєво ускладнив порядок їх видачі.

Як передають зарубіжні ЗМІ, адміністративно-бюджетне управління президентської адміністрації затвердило додаток до анкети на отримання візи, що діятиме до 30 листопала поточного року.

За новими вимогами, претендентам доведеться вказувати акаунти в соцмережах, якими вони користувалися останні п’ять років, номери старих закордонних паспортів та детальний життєпис протягом останніх 15 років. Останній пункт, до речі, викликав неабияке обурення правозахисників.

Слід також не приховувати й інформацію про поїздки в інші країни.

Держдеп США пояснив, що така деталізованість потрібна "для підтвердження особи або для проведення ретельної перевірки в інтересах національної безпеки".

Популярні новини зараз

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Ексдружина Аршавіна показала понівечене хворобою обличчя: "Лікарі вирізали все"

Показати ще

При цьому посадовці підкреслюють: можна відповідати не на всі питання в анкеті, але потім радять не дивуватися тому, що візу затримають або не дадуть зовсім.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", американський президент Дональд Трамп вирішив пожаліти мігрантів, які переїхали до Америки у юному віці, і не депортувати їх.