Пропагандистські канали Росії відреагували на інформацію стосовно можливого блокування месенджера Telegram, засновником якого є Павло Дуров.

Головний рупор Кремля Дмитро Кисельов наголошував на тому, що Telegram користуються терористи. На його думку, спецслужби РФ повинні отримати доступ до приватних листувань, а Дуров, який проти цього, в очах Кисельова пособник терористів.

Кисельов повідомив, що через Telegram торгують наркотиками, але не пригадав подібних випадків з іншими месенджерами. Він додав, що сервісом користуються "вітчизняні корупціонери" (в тому числі прес-секретар президента Дмитро Пєсков - ред.).

На "Першому каналі" розпочали новини з того, що звинуватили Дурова в "анархії". Ведучі пригадали теракти у Європі та приплели до цього шифрування Telegram, однак блокування тисяч каналів терористів вони назвали "нічого не вартим".

Канал НТВ вважає, що для Дурова приватне життя важливіше за терористичні загрози. Пропагандисти навіть заявили, що "інші месенджери" виразили готовність співпрацювати з Роскомнаглядом та ФСБ, однак не навели жодної цитати від представників сервісів.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Комунальні тарифи та ціни весни: що подорожчає вже з 1 березня

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", ФСБ Росії повідомила, що виконавець пітерського теракту спілкувався з кураторами саме через месенджер Telegram.