У НАТО заявили, що анексія Криму ставить під сумнів присягу військових із країн пострадянського простору. Представники Альянсу стурбовані тим, що Україна "легко віддала" територію півострову.

Про це повідомляє Politeka.

Яскравим прикладом тому називають колишнього українського адмірала Сергія Єлісеєва, який нещодавно очолив Балтійський флот Росії. Викликають занепокоєння і спроби РФ підірвати вірність солдат у країнах Східної Європи, які входять до складу НАТО.

Відомо, що Єлісеєв три роки тому отримав високу посаду у Криму, а згодом не віддав наказ чинити опір російським суднам, які зайшли на територію.

Як зазначив генсек Альянсу Йєнс Столтенберг, у світі прикладом армій, яким можна довіряти, вважаються військові в Естонії, Латвії та Литві – вони на власному прикладі показують, як пильнувати землі.

Популярні новини зараз
Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Лукашенко слідом за Путіним може почати мобілізацію: але у черговий раз задурять мозок Євген Кошовий пояснив, звідки у "Квартал 95" гроші під час війни Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

“Потрібно розвивати власні інструменти розвідки, щоб мати можливість помітити спроби підриву вірності наших сил”, – підкреслив він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в анексованому Криму загинув чоловік, який працював на будівництві Керченського мосту.