Учні канадського університету Реджайна (провінція Саскачеван) кілька місяців отримають від анонімного відправника різні товари з онлайн-магазину Amazon.

Як передає CBC News, серед товарів студенти знаходять комп'ютерні кабелі, лампочки, навушники, зарядки для смартфонів, аптечки, чохли для планшетів і навіть секс-іграшки.

"Це, безумовно, один з найсмішніших моментів у моїй кар'єрі. Мені дуже цікаво подивитися, чим все це закінчиться", - сказав заступник голови управління у справах студентів Реджайна Шон вискаря.

Схожі ситуації відбуваються і в інших вузах Канади. Однак ніхто не може з'ясувати, хто відправник.

Популярні новини зараз

Ірина Білик роздумує над життям без чоловіка: "Яка від них користь?"

У Харкові зникла кароока красуня з пірсингом в носі - півтора місяці невідомості

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

З 8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

"Ми були шоковані. Ми опитали всіх, але ніхто не зізнався", - сказав вискаря, коли студенти отримали посилку з зарядними пристроями та вібраторами. Всі посилки, крім секс-іграшок, студенти збираються пожертвувати на благодійність. У той же час представники Amazon зізналися, що не в силах ідентифікувати відправника - все було оплачено з анонімних подарункових карт.

Німецькі студенти зробили подарунок бездомному

Ранее портал "Знай.ua" сообщал, что сложная историческая траектория человеческого общества обуславливает то, что на большой части планеты господствуют патриархальные отношения. А это означает, что в большинстве сфер жизни женщина все еще занимает второстепенные и подчиненные роли. Интимные отношения не являются исключением.