Висування скандальної телеведучої Ксенії Собчак нарешті забезпечить росіянам "гідний" вибір.

Таку думку в блозі на порталі "Обозреватель" висловив російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко.

"Вибір із підполковника КДБ і ведучої "Дому-2" - та це просто кристалізована суть Росії! Недонаполеон і блондинка в шоколаді. Манія величі та вульгарність. Ніколи низи і верхи ще не були такими органічними", - написав він.

Мало того, на думку Бабченка, Собчак і Путін перебувають у змові, й її ім'я в бюлетені - не більше ніж імітація свободи слова. Що, втім, не завадить ведучій набрати чимало голосів.

Популярні новини зараз

Можуть "задушити": до медуз і бліх в Азовському морі додалися "зарості" водоростей

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Показати ще

"Як не крути, але Ксенія Анатоліївна однозначно візьме на себе значну частку опозиційних голосів. Візьме, візьме. Ви зараз погаласуєте, друзі мої, пообурюєтесь, понасміхаєтесь, а потім усе одно підете і поставите галочку за неї. Тому що інших варіантів вам просто не залишили. Її популярність серед прошарку електорату - глядачів "Дому-2" - реально висока. О, не треба їх недооцінювати. Їх багато. Їх дуже багато. Їх мільйони. Десятки мільйонів. Недарма ця суміш вульгарності, моральної ідіотії та душевного стриптизу була такою популярною протягом десятиліття. Тому й країна така. Тож кандидат цілком відповідає запитам", - зазначив Бабченко.

Журналіст також підкреслив, що стратегія "кандидат проти всіх" - це блискучий хід із боку Собчак.

"Історія вже знає приклади, як подібним чином мерами міст ставали котики, козлики, собачки і ослики", - нагадав Бабченко.

І додав: вибори у Росії - це "знатна комедія", яку в жодному разі не варто сприймати всерйоз. Адже це лише "чергова спецоперація зі збереження влади узурпатора".

"Ви можете висунути хоч Ксенію Собчак, хоч Юлію Навальну, хоч Махатму Ганді, хоч Леха Валенсу, хоч Олену Беркову, хоч Лесю Рябцеву, хоч Свєтку Куріцину - результат буде один. Царем у вас все одно буде Путін", - підсумував блогер.

Дивіться передвиборний ролик Ксенії Собчак

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", таємна зустріч Путіна і Собчак поставила росіян у глухий кут.