35-річні батьки неодноразово глумилися над своєю дочкою. Дівчинку систематично ґвалтував рідний батько, а за вчиненням злочинів спостерігала її мати.

Суд у Волгоградській області засудив до 15 і 17 років колонії подружжя, обвинувачене у сексуальному насильстві над своєю 12-річною дочкою. Про це повідомляють російські засоби масової інформації.

Слідством встановлено, що з кінця 2015 року і на протязі декількох місяців 35-річні батьки неодноразово глумилися над своєю дочкою. При цьому школярку систематично ґвалтував рідний батько, а за вчиненням злочинів спостерігала її мати, зазначає обласний слідчий комітет.

Злочин було розкрито завдяки медикам, до яких дівчинка потрапила випадково. Виявивши, що неповнолітня тривалий час живе статевим життям, лікарі повідомили про це в правоохоронні органи.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Колишня Потапа Ірина Горова захопила стрункою фігурою: "Потрібно пахати"

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Показати ще

"Вироком суду батькові потерпілої дівчинки призначено покарання у вигляді 17 років колонії суворого режиму. Мати школярки засуджена до 15 років колонії загального режиму", — йдеться в повідомленні.

На стадії розслідування обвинуваченим була проведена психолого-психіатрична експертиза, фахівці дали висновок, що обоє батьків адекватні і в момент скоєння особливо тяжких злочинів стосовно власної дитини усвідомлювали характер своїх дій.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в Одесі патрульні поліцейські врятували 27-річну жінку, яку ув'язнили у власному будинку. Її прикували ланцюгом за шию до стіни. Знімки потерпілої нещодавно оприлюднили на сторінці обласного відомства поліції в Facebook. Копам зателефонували і повідомили, що Малиновському районі міста в приватному будинку кричить людина. Коли приїхали за місцем виклику помітили жінку, яка була одна в квартирі і постійно кликала на допомогу.

Звільнену заручницю відразу ж передали лікарям для проведення медичного огляду. Зараз слідчі шукають особу причетну до скоєння даного злочину. Слід зазначити, що попередньо такий злочин можна віднести до статті 146 Кримінального Кодексу України: "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини – караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк