У Німеччині прийняли рішення про остаточне виведення збройних сил ФРН із турецької авіабази "Інджірлік".

Про це повідомляє "Німецька хвиля".

Згідно рішення бундестагу, підрозділи перекинуть в Йорданію. Підтримати подібну ініціативу 458 з 566 депутатів, а ще 85 – виступили проти, адже вони наполягали на терміновому поверненню німецьких солдатів на батьківщину.

Пояснюють таке рішенням забороною німецьким парламентарям відвідувати військових бундесверу. У парламенті зазначили, що депутати мають повне право і навіть зобов'язані слідкувати за армією – це основна умова супроводу мандату.

Відомо, що за всю історію бундесверу солдатів не виводили за межі країни, що входить до складу НАТО. Загальна кілька військових, які поки що перебувають на турецькій базі – близько 260 осіб.

Популярні новини зараз
Відключення світла і сильні морози: як будуть діяти графіки Найдешевше тепло дають не дрова: як бюджетно нагріти житло, якщо немає світла та газу Діти просто не витримують: чому школярам важко на уроках "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", США відправить військові резерви для підтримки України.