Фахівцям ФБР у сфері криптографії не вдається отримати доступ до гаджету Девіна Келлі, який здійснив розстріл парафіян техаської церкви.

Про це інформує Engadget, посилаючись на представника ФБР Крістофера Комбса.

Згідно з даними, ФБР не може розблокувати смартфон стрілка Девіна Келлі, який розстріляв парафіян церкви в місті Сазерленд-Спрінгс.

За словами Комбса, розвиток технологій шифрування все більше ускладнює роботу слідчих органів на державному, місцевому і федеральному рівнях. При цьому представники ФБР відмовилися назвати тип пристрою, яким користувався Девін Келлі.

Експерти в області безпеки зазначають, що розстріл парафіян у Техасі може перезапустити конфлікт ФБР з провідними технологічними гігантами, які працюють у США.

Популярні новини зараз
Окупанти зайняли Світлодарськ: вивісили ганчірку та перевіряють документи Вдова Дудаєва записала звернення до всього українського народу: Кавказ чекає, коли росія зникне "Харошиє русскіє" хочуть отримати спеціальні посвідки: "Зробити нічого не можуть" Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка"
Показати ще

Зовсім недавно труднощі співробітників ФБР були пов'язані з розробкою компанії Apple - з механізмом, який випадково генеруює ключі безпеки, що працюють паралельно користувальницьким паролям.

Саме через цю технологію агенти ФБР не "зламали" смартфон стрілка з Сан-Бернардіно, що вбив 24 людини.

У 2015 році компанія Apple відмовилася надавати ФБР ключі шифрування і допомагати з розблокуванням смартфона стрілка Сайеда Різвана Фарука, пославшись на захист персональних даних та право недоторканності приватного життя.

Нагадаємо, поліція Техасу, де відбулася стрілянина в баптистській церкві, розкриває все більше загадкових таємниць щодо нападника 26-річного Девіна Келлі. Як виявилося, крім чималого досвіду у військовій кар'єрі, він також був і постояльцем психіатричної клініки.

Дивіться сюжет про стрілка

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Росія розлютила світ цинічною реакцією на теракт в Техасі.