Російський бронеавтомобіль "Рись" виявився всього лише італійським військовим панцерником IVECO LMV M65 Lynx.

Про це повідомило білоруське видання By24.org.

"Пильні блогери, які відвідують міжнародні виставки озброєнь, помітили, що єдина істотна відмінність двох бронемашин - фірмовий значок на капоті. Як виявилося, слово" Рись ", вирізане з листового металу - єдина деталь "вітчизняного "броньовика, який роблять в Росії", - сказано в тексті.

Крім назви на капоті, єдина відмінність "російської" бронемашини від італійського панцерника – фарбування. Оригінальні італійські машини пофарбовані в матовий камуфляж, в той час як російські - в глянсовий.

Видання зазначає, що росіяни навіть не стали думати над назвою, а просто переклали на російську англійське слово Lynx, яким назвали свою розробку інженери італійської компанії IVECO.

В даний час слідчі активно з'ясовують, як саме військові броньовики, вироблені в Італії – країні, яка є членом НАТО, потрапили на територію Росії. Адже такі поставки заборонені європейськими санкціями, введеними після окупації Криму і початку війни на Донбасі.

Втім, російські "виробники" могли закупити партію італійських IVECO LMV M65 Lynx і через зарубіжних посередників в країні, що не приєдналася до санкцій, в тому числі і на вторинному ринку, зазначають автори статті.

Цікавим є той факт, що незабаром після публікації стаття була видалена з сайту.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", У Білорусі разом з російськими військовими з'явилися "зелені чоловічки", які спокійно роз'їзджають в громадському транспорті з автоматами Калашникова.

СохранитьСохранить