Бортпровідник авіакомпанії Virgin America Майко Тонгко-Баррі влаштував на борту справжню танцювальну виставу замість нудного і банального інструктажу з безпеки.

Йому стало прикро, що ніхто не слухає правила, і він знайшов вихід -  чоловік звернув на себе увагу всіх пасажирів, почавши танцювати. Запальними рухами і під музику він показав, де знаходяться аварійний виходи та інші важливі правила.

Варто відзначити, що Майко рухався як професійний танцюрист, чим викликав захват у здивованих пасажирів.

Один з них виклав в "Твіттер" ролик з незвичайним інструктажем, і той став вірусним. На момент публікації його подивився майже мільйон користувачів.

Нагадаэмо, 49-річний актор Вілл Сміт підірвав мережу танцями на мості в Будапешті. Вілл таким чином взяв участь в незвичайному челленджі, який користувачі запустили в Instagram.

Суть флешмобу полягає в тому, щоб станцювати під пісню канадського репера Дрейка "In My Feeling". Для того, щоб виконати "завдання" актор забрався на міст в Будапешті і вирішив влаштувати танці саме там. Весь процес він знімав на камеру за допомогою дрона.

"Останній день в Будапешті. Я прокинувся в" In My Feeleng ". Нагорі було страшно. Саме тому всі мої танцювальні рухи такі скуті", - підписав відео актор.

Нагадаємо, серед пасажирів літаків провели незвичайне опитування з метою з'ясувати, хто найсильніше дратує людей під час польоту.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стюардеси, яка пропрацювала в одній з британських авіакомпаній більше 10 років, розповіла про інтимні втіхи vip-пасажирів

Також "Знай.ua" писав, колишня стюардеса розповіла про хитрощі походу до туалету, якщо ви хочете це зробити спокійно і без черги.