Корейська Народно-Демократична Республіка готова припинити випробовування ядерної зброї за умови припинення масштабних військових навчань у Сполучених Штатах.

Про це повідомляє сайт WION.

У середу, 21 червня, посол Північної Кореї в Індії Ке Чхун Ен підняв питання мирного улагодження загостреної ситуації, що склалась між двома державами.

"За умови, що США принитить проведення мсштабних військових навчань, ми готові тимчасово зупинити випробування ядерної зброї. Трамп продовжує погорожувати, ми маємо бути готові як до мирного діалогу, так і військового шляху", - сказав посол.

Також Ке Чхун Ен наголосив на важливості мирного урегулювання корейської проблеми.

Популярні новини зараз
Прогноз погоди на лютий: чи побалує теплом останній місяць зими Клієнти ПриватБанку зможуть отримати компенсацію до 15 тисяч гривень Нова Пошта призупиняє обробку посилок: з Temu та Аліекспрес товарів не дочекаєтесь Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", шалений Кім готовий розв'язати війну з Трампом. північна Корея готується вже найближчим часом запустити міжконтинентальну балістичну ракету.