Онлайн-гра Oilsjt Analytica ставить питання про одяг, домашніх тварин та смакові уподобання, а потім називає ваше ім'я. У мережі з'явилася онлайн-гра Oilsjt Analytica, яка нібито може вгадати ім'я гравця, задавши йому 15 навідних питань.

Гра пропонує користувачеві відповісти на 15 питань. Між ними бот буде тричі робити припущення щодо імені гравця. Серед питань трапляються такі, як "чи є у вас діти?", "Якого кольору ваша нижня білизна?", "Ви любите кішок чи собак?" та інші. В кінці гра спробує назвати ім'я користувача.

Судячи з усього, проект жартівливий, а питання необхідні лише для того, щоб заплутати користувача, адже, очевидно, що бот заздалегідь все знає. Не дивно, що гра майже кожен раз правильно вгадує ім'я та прізвище того, хто грає.

Журналіст TNW припустив, що Oilsjt Analytica запозичує дані про гравця з його сторінки у Facebook. Адже, якщо користувач залогінений в соціальній мережі через браузер, на якому запущена гра, то бот правильно відгадає ім'я. А ось, наприклад, в режимі інкогніто гра виявилася безсила.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

На жартівливий тон проекту натякає і те, що її творець називає Oilsjt Analytica "магічною", а вихід гри приурочений до 1 квітня. Користувачі соцмереж помітили, що назва гри як би натякає на компанію Cambridge Analytica, яка була замішана у скандалі з витоком даних користувачів Facebook.

Топ 10 мобільних онлайн-ігор

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що довгоочікувана комп'ютерна гра Far Cry 5 отримає культову карту de_dust2 з ще однієї, не менш популярної гри Counter-Strike. Перед виходом Far Cry 5 стало відомо, що розробники додадуть в проект режим під назвою "Аркада". Це редактор карт для одиночного або багатокористувацького проходження.

Також він відмінно підходить для перестрілок в змагальному мультиплеєрі на 2-12 чоловік. Користувачі вже відтворили культову карту de_dust2 з серії Counter-Strike. Єдиний мінус – зіграти в класичний для Counter-Strike режим "Бомби" не вдасться. Все, що зможуть зробити користувачі — змагатися в командному бою.