Американський фаст-фуд Burger King незабаром вийде на бельгійський ринок та запустив з цього приводу дивну рекламну кампанію.

За інформацією BBC, на сайті whoistheking.be пропонують бельгійцям обрати нового короля. Серед варіантів - правлячий монарх Філіп I та Burger King.

"21 липня 2013 року королем Бельгії став Філіп I. 19 травня 2017 року про свій прихід у Бельгію оголосив Burger King. Два короля, одна корона, хто правитиме?", - промо-ролик на сайті.

Якщо обрати Філіпа I, користувача сайту питають, чи впевнений він: "Він не приготує вам картоплю фрі". Якщо цей аргумент все одно не переконує, кнопка "так" стає крихітною, а наступного разу починає "тікати" (але її все одно легко піймати).

Представник королівської родини Бельгії П'єр Емманюель де Бо заявив, що Філіп не давав згоди на цю кампанію і не підтримує її, адже вона переслідує комерційну мету.

Популярні новини зараз

Чемпіонка світу з боксу не пережила ковід, пішло ускладнення

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Помер найстаріший актор світу Норман Ллойд, йому було 106

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Burger King запропонував McDonald's забути про конкуренцію на один день та створити спільний бургер заради Дня миру.