Американський фаст-фуд Burger King незабаром вийде на бельгійський ринок та запустив з цього приводу дивну рекламну кампанію.

За інформацією BBC, на сайті whoistheking.be пропонують бельгійцям обрати нового короля. Серед варіантів - правлячий монарх Філіп I та Burger King.

"21 липня 2013 року королем Бельгії став Філіп I. 19 травня 2017 року про свій прихід у Бельгію оголосив Burger King. Два короля, одна корона, хто правитиме?", - промо-ролик на сайті.

Якщо обрати Філіпа I, користувача сайту питають, чи впевнений він: "Він не приготує вам картоплю фрі". Якщо цей аргумент все одно не переконує, кнопка "так" стає крихітною, а наступного разу починає "тікати" (але її все одно легко піймати).

Представник королівської родини Бельгії П'єр Емманюель де Бо заявив, що Філіп не давав згоди на цю кампанію і не підтримує її, адже вона переслідує комерційну мету.

Популярні новини зараз

Батька чотирьох діточок посадили до в'язниці за нездорову любов до курочок, ще й на камеру знімав

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Burger King запропонував McDonald's забути про конкуренцію на один день та створити спільний бургер заради Дня миру.