27 грудня вранці на фабриці "Меньшевик" у Москві директор Ілля Авер'янов відкрив вогонь по співробітниках. В результаті багато поранених та є загиблі.

Чоловік чергою із рушниці "зустрів" людей у стінах фабрики, а також почав стріляти з вікна по перехожих. Після чого він узяв заручників та не пускав поліцію до поранених, - пишуть російські ЗМІ.

Стала відома причина такої агресії з боку директора. За словами Авер'янова, його розорили та намагалися відібрати фабрику. Він вирішив оборонятися, тому й застосував зброю.

"Я директор. Я зараз тут сиджу, забарикадувався. Коротше кажучи, банда кавказька, осетинська на чолі з двома прокурорами. Один з прокурорів - це Дударов, заступник прокурора ЮВАО - прямо записуйте. Другий прокурор - це [нерозбірливо] Чехо, заступник прокурора Західного округу. Вони стежать за відбиранням нерухомості. У мене за підробленими документами відібрали фабрику, розорили мене. У мене вісім дітей. Ви знаєте, я чотири роки б'юся. Вони все перекуповують, підробляють документи, за підробленими документами відсуджувати. Сьогодні вранці я прийшов на роботу, мене стали брати штурмом - з пістолетами, зі зброєю. У мене є штатна зброя, я сьогодні застосував оборону. Одного застрелив, по-моєму, на смерть, на жаль. Ось така от історія. Якщо залишуся живий, я буду битися до кінця. Зараз мене вже оточили там, спецназ оточив. Все нормально. Зараз буду або стрілятися, або здаватися", - сказав він.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Показати ще

Нагадаємо, щонайменше 10 чоловік постраждало в наслідок перестрілки і один загинув.

Дивіться, що відбувається біля фабрики у Москві

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", поліція встановила особу жертви навіженого директора "Меньшовика". Загинув 31-річний співробітник Служби безпеки росіянин Олексій Костиков, який намагався зупинити вогонь.