"Росіяни - заможні люди", - цю вигадану Кремлем тезу вирішив черговий раз озвучити на своїй прес-конференції президент РФ Володимир Путін.

І поки саме населення бідніє, а російські глибинки нагадують відсталі від цивілізації місця без води і газопроводу, дорогу чистять тільки до прибуття "господаря", влада вважає інакше:

"Ми самі повинні і будемо визначати своє майбутнє. Шановні колеги, пріоритетом повинно бути благополуччя людей. … В 2000-му році 29 % були за межею бідності. Норми почнуть діяти з березня. Нам потрібно серйозно оновити структуру зайнятості, яка сьогодні архаїчна, за шість років знизити рівень безробіття – ой, тобто, бідності", - виправив сам себе президент і знову ж заплутався у тому, що ж таки мав на увазі.

Цікаво, чому він забув, що всі ці роки, коли економіка то падала, то знову…падала, керував країною саме він.

Популярні новини зараз

У Дніпрі зливою змило вулицю разом з дорогою - комунальники Філатова "плавають" в багнюці

Під Києвом обстріляли маршрутку, копи хапають всіх підряд - "У місті йде війна"

Масова бійка поставила Львів на вуха, озвірілі чоловіки і хлопці пішли стінка на стінку - 90-ті повертаються

Українка померла через невдалий аборт, осиротивши трьох янголят - "першого народила у восьмому класі"

Показати ще

Впадає у вічі і стан здоров'я Путіна – вигляд у нього, м'яко кажучи, хворобливий: постійно кашляє, не може зосередитися на головній теми свого гігантського спічу, а обличчя, немов у пацієнта інфекційного відділення.

Втім, не так давно його помічник Дмитро Пєсков вже говорив про хворобу – мовляв, президента підкосив грип, тому довелося скасувати всі зустрічі. Але, очевидно,  той все ніяк не може вилікуватися й досі. Мабуть, таки підкачала "реформа медицини", якщо її у Росії взагалі хтось помітив.

Дивіться: прес-конференція Володимира Путіна

Як повідомляв портал "Знай.ua", служба безпеки України оприлюднила докази використання спецслужбами РФ "вагнерівців" в Сирії. Генштаб Збройних сил Російської Федерації в лютому 2015 року планував участь російського спецпідрозділу "Приватної військової компанії Вагнера" в Сирії.  Про це повідомили в Службі безпеки України і оприлюднили перехоплені розмови ватажка ПВК Дмитра Уткіна (позивний "Вагнер") з співробітником спецслужб РФ Ігорем (позивний "Листопад").