В храмі Діви Марії Гваделупської парафіяни міста Хоббс (Нью-Мексико, США) зауважив заплакану статую. Місцевий пастор Хосе Сегура дізнався про диво від відвідувачів храму.

Відомо, що люди намагалися утерти сльози, але вони починали текти знову. Причому вони були схожі скоріше на олію, ніж на воду, і пахли трояндами. Про це пишуть американські ЗМІ.

Парафіяни вважають дане явище дивом, але представникам католицької церкви належить провести експертизу. У тому числі статую відправлять на рентген, опитають свідків, а також виробників скульптури.

"Тоді я побачив, що вона справді плакала. Думаю, що це нагадування для всіх нас, щоб ми стали ближче до Бога і перестали бути жорстокими", - розповів пастор Хосе Сегура.

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

Звістка швидко розлетілася по окрузі, і в церкву почали стікатися віруючі. Новина настільки шокувала людей, що один чоловік навіть забрав своїх п'ятьох дітей зі школи, щоб відправитися до сусіднього штату подивитися на святиню. Через такий стан справ храм перейшов на цілодобовий режим роботи. Парафіяни впевнені, що стали свідками дива, і розцінюють це як знак.

До церкви прибули представники єпархії Лас Крусеса, щоб перевірити, чи не є "плач" Діви Марії містифікацією. За їх словами, на встановлення істини можуть знадобитися роки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Франції іммігрант з Малі, з недавніх пір справжній герой – відчайдушний хлопець без страховки забрався по фасад будинку в Парижі, щоб врятувати дитину. Хлопчик який зачіпився за край, звисаючи з балкона, ось-ось міг загинути.

Ці кадри швидко розлетілися мережею. На відео видно, як за лічені секунди Мамуд Гассама підтягнувся з одного балкона до іншого, перехопив чотирирічного хлопчика з рук чоловіка, який намагався утримати дитину від падіння, перехилившись через перегородку з сусідньої квартири.

Як повідомляв портал "Знай.uа" команда з Новозеландського університету Отаго збирається проаналізувати ДНК всього, що живе в озері Лох-Несс, щоб дізнатися правду загадкового місця.

Існує надійний і відносно новий спосіб визначення того, які види тварин мешкають у певній галузі — перевірка навколишнього середовища на їх ДНК (eDNA). В наступному місяці вчені використають цей вид збору інформації, щоб довести або спростувати існування лох-неського чудовиська.