Російський монополіст "Газпром" опинився у скрутному фінансовому становищі. Компанія вперше за 19 років отримала чистий збиток, замість фантастичних доходів. Останній раз "Газпром" стикався з такими проблемами у 1998 році, коли Росія оголосила дефолт.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на фінансову звітність газового монополіста. За підсумками 9 місяців розмір збитків компанії сягнули позначки у 157,8 мільйона доларів.

Збиток за підсумками окремих кварталів для Газпрому не є надзвичайною подією. Але збитку за підсумком у російського газового гіганта не було дуже давно.

Офіційна публікація квартальної бухгалтерської звітності Газпромом очікується тільки до середини листопада. Тоді компанія і прокоментує причини збитків.

Таким чином, в першому кварталі у "Газпрому" було 107,6 мільярда рублів прибутку, а потім почалася смуга збитків. У другому кварталі показник збитків становив 90,2 мільярда рублів, а в третьому сума була на рівні 26,6 мільярдів рублів.

Популярні новини зараз

Петру Порошенку обрали запобіжний захід, центр Києва оточили сотні правоохоронців: ексклюзивний репортаж з місця подій

"Холостяка" Заливака запідозрили в пластиці, Анна Богдан поруч не врятувала: "Вставив імплант?"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Для порівняння, за підсумками трьох кварталів минулого 2016 року Газпром отримав 1,3 млрд доларів чистого прибутку.

У чому суть спору між "Газпромом" і "Нафтогазом"

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, будівництво нового газопроводу "Північний потік-2", яким керує "Газпром", може обернутися значними збитками для України. Якщо Росія завершить будівництво газопроводу по дну Балтійського моря, наша країна може втратити частину доходів від транзиту "блакитного палива".