У понеділок, 14 серпня, в Нью-Йорку сотні американців вийшли на мітинг проти президента США Дональда Трампа після того, як у Вірджинії сталися криваві зіткнення, в результаті яких постраждали десяткі людей.

Як повідомляє видання NBC News, під хмарочосом Trump Tower протестувальники тримали в руках плакати, на яких зображена Конфедерація і перекреслена свастика, також учасники мітингу вигукували гасла.



Видання зазначає, що ці демонстрації - це продовження реакції населення: людей розлютило, як спокійно Трамп прокоментував заворушення в Шарлотсвілл, тоді як там поранені 33 людини і один загиблий. "У вас кров на руках", - кричать мітингувальники, звинувачуючи господаря Білого дому в расизмі.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в США автомобіль врізався в натовп ультраправих активістів.

Популярні новини зараз
ПриватБанк бере комісію за зняття грошей: про які додаткові витрати варто знати МОН міняє правила вступу до вузів Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс Пенсії піднімуть двічі на рік, а ціни щодня: чи відчують пенсіонери підвищення
Показати ще