У Міністерстві закордонних справ Росії вирішили відповісти Штатам на висилку російських дипломатів екс-президентом Обамою. Ця реакція послідувала після того, як Сенат схвалив і направив на підпис президентові США Дональду Трампу закон про додаткові санкції відносно РФ, Ірану і КНДР.

"Пропонуємо американській стороні до 1 вересня ц. р. привести кількість дипломатичних і технічних співробітників, що працюють в посольстві США в Москві, в генеральних консульствах у Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці, в точну відповідність з кількістю російських дипломатів і співробітників технічного персоналу, які перебувають у США", - сказано в повідомленні на сайті МЗС РФ.

Так кількість персоналу дипломатичних та консульських установах США в Росії зменшиться до 455 осіб.

Більш того, російська сторона з 1 серпня зупиняє використання посольством США дачі в Срібному бору і всіх складських приміщень на Дорожній вулиці в Москві.

"Прикриваючись своєю "винятковістю", США зарозуміло ігнорують позиції та інтереси інших держав", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

Тараса Тополю потягли під вінець силоміць? Дружина співака Alyosha підказала жіночу хитрість

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Показати ще

У відомстві додали, що ці заходи – їх право на взаємність, і, в разі подальшого застосування санкцій, РФ також зачепить інтереси США.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай.иа, Путіну поставили невтішний діагноз.

СохранитьСохранитьСохранитьСохранить