У Міністерстві закордонних справ Росії вирішили відповісти Штатам на висилку російських дипломатів екс-президентом Обамою. Ця реакція послідувала після того, як Сенат схвалив і направив на підпис президентові США Дональду Трампу закон про додаткові санкції відносно РФ, Ірану і КНДР.

"Пропонуємо американській стороні до 1 вересня ц. р. привести кількість дипломатичних і технічних співробітників, що працюють в посольстві США в Москві, в генеральних консульствах у Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці, в точну відповідність з кількістю російських дипломатів і співробітників технічного персоналу, які перебувають у США", - сказано в повідомленні на сайті МЗС РФ.

Так кількість персоналу дипломатичних та консульських установах США в Росії зменшиться до 455 осіб.

Більш того, російська сторона з 1 серпня зупиняє використання посольством США дачі в Срібному бору і всіх складських приміщень на Дорожній вулиці в Москві.

"Прикриваючись своєю "винятковістю", США зарозуміло ігнорують позиції та інтереси інших держав", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

У відомстві додали, що ці заходи – їх право на взаємність, і, в разі подальшого застосування санкцій, РФ також зачепить інтереси США.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай.иа, Путіну поставили невтішний діагноз.

СохранитьСохранитьСохранитьСохранить