Російському віце-прем'єру РФ Дмитру Рогозіну ніяк не вдається потрапити до Молдови, щоб зустрітись з Ігорем Додоном.

20 липня Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції Молдови відмовило російській делегації на чолі з Рогозіним в прольоті через повітряний простір країни та посадці в аеропортах Кишинева і Тирасполя.

Однак, російський віце-прем'єр вперто рветься в Молдову, де разом з проросійським президентом країни він планував відправитися в Бендери на святкування  25-річчя "миротворчої операції" на Дністрі.

Сьогодня, 28 липня, візит Дмитра Рогозіна у Молдову зірвала Румунія, яка відмовилась пропустити рейсовий літак з російською делегацією. Лайнер здійснив посадку в Мінську, після чого заступник голови російського уряду вирушив до Москви. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Представник МЗС Румунії підтвердив, що літаку, в якому знаходився віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін, не було дано дозволу на політ у повітряному просторі країни.

Популярні новини зараз

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

"Ми підтверджуємо, що Румунія не була згодна з цим", - сказав дипломат, не пояснивши причини відмови.

Реакція Рогозіна на дії Бухареста не змусила себе чекати.

"Румунська влада піддала небезпеці життя пасажирів рейсового літака S7, жінок і дітей. Палива вистачило до Мінська. Чекайте відповіді, гади", - написав він у Twitter.Рогозін також заявив, що ще в п'ятницю вранці Ігор Додон обговорив всі деталі візиту з послом Росії. Російський віце-прем'єр звинуватив Румунію в демарші на адресу молдавського президента.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російським дипломатам на чолі з віце-прем'єром Дмитром Рогозіним не дозволили прилетіти в Молдову.