В американському штаті Меріленд один з учнів відкрив вогонь в коридорі школи незадовго до початку занять.

Як пише NBC News, в результаті стрілянини поранено двоє учнів, а також сам стрілець. Як розповів місцевий шериф Тім Кемерон, офіцер шкільної охорони був швидко сповіщений про стрілянину та оперативно прийняв заходи - він, як мінімум, один раз вистрілив у нападника.

Вказується, що сам стрілок і поранена їм дівчина знаходяться в лікарні у критичному стані. Другий хлопець – стабільний.

Стрілянина у США

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що Верхня палата парламенту штату Флорида (США) схвалила законопроект, спрямований на запобігання пригод, подібних масового розстрілу людей у школах. Тепер деяким вчителям тепер дозволено носити при собі зброю. Крім того, сенатори проголосували за підвищення вікового цензу з 18 років до 21 року при купівлі зброї штурмового зразка. Також чиновники виступили за заборону торгівлі пристроями, які підвищують скорострільність напівавтоматичної зброї.

Ще закон закликає збільшити чисельність охорони в школах.

Крім того, на території кампуса Центрального Мічиганського університету в місті Маунт-Плезант США сталася стрілянина. Про це написало навчальний заклад в Twitter.

Загинули дві людини. За останніми даними - батьки стрілка. Так, з'явилася інформація про стрілянину в холі кампуса. Підозрюваний поки на волі, поліція рекомендує всім залишатися в укриттях. Деякі ЗМІ повідомляють, що поліція штату підозрює 19-річного афроамериканця. У даний момент хлопець в бігах. Між родичами відбулася сварка.

Також вказувалося, що в Сполучених Штатах поліцейські після проведення розслідування прийшли до висновку, що між націоналістичним угрупованням, яка виступає за перевагу білої раси, і Ніколасом Крузом, що влаштували стрілянину в школі Флориди, ніякого зв'язку немає.

Інформаційне агентство Associated Press повідомляє, що Круз був членом угруповання "Республіка Флорида", яке базується в Таллахассі. Агентство наводить слова офіційного представника поліцейського управління округу Леон, де знаходиться це місто, Грейді Джордана. Він зазначив, що влада зібрала багато відомостей про угруповання, в тому числі відслідковує, кого беруть в її ряди. За словами Джордана, "немає інформації про зв'язок між Республікою Флорида" та Крузом.