На російську столицю, Москву, 2 травня, обрушилася сильна гроза, в результаті якої в місті випав рясний град, розміром з виноградину.

Варто відзначити, що перед великим градом москвичі спостерігали жарку погоду, яка в першій половині дня встигла встановила новий температурний рекорд. Так, день 2-го травня став найтеплішим днем ​​в Москві за останні 40 років метеорологічних спостережень.

Відеозаписи з підтвердженням складні погодні умови жителі Москви виклали в соціальній мережі. На ролику не складно помітити, що град йшов рясною стіною. Крім того, один із користувачів зняв відео, на якому зафіксовано, що підвіконня укрите щільним шаром крижаних опадів.

Дивіться відео про град у Москві:

 Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в центрі Москви місцеві правоохоронці масово розганяли колону так званих "психопатів". Уточнимо, що всі ці люди вийшли на "першотравневу демонстрацію" за підтримки профспілок.

"Затриманих близько 25 осіб", - розповіла організатор колони, художниця Катерина Ненашева.

Вона уточнила, що поліція відправила їх в ОВД "Басманний" і "Таганський". У більшості активістів, як констатує Ненашева, дійсно діагностували серйозні психічні розлади. Затримали їх нібито за те, що не відповідали тематиці демонстрації, незважаючи на те, що вхід на неї був вільним для всіх.

Самі організатори колони "психоактивних" визначають псіхоактівізм як "дії, спрямовані на вивчення, дослідження теми психічних і ментальних розладів, межі норми, російських психіатричних інституцій".

Також ми писали, що український репер Артем Лоїк нібито виступив на мітингу в Москві проти блокування месенджера Telegram і інших обмежень в інтернеті. При цьому користувачі мережі пишуть, що редакція "Медузи" помилилася, і українського Лоїка на мітингу немає.

Відзначимо, 28-річний Артем Лоїк - репер з Полтави. Більшості українцям він відомий як учасник шоу "Х-фактор" і "Україна має талант". У 2012-2013 роках Лоїк жив у Росії і співпрацював з російським співаком Григорієм Лепсом.