Недалеко від приморського урядового міста Латакія в Сирії, сьогодні, 16 липня, прогримів черговий потужний вибух.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на місцеве телебачення.

За інформацією джерела, вибух, який сколихнув місто Рас-Шамрі мав "терористичний" характер. За попередніми даним, є загиблі та поранені, проте кількість жертв поки що не уточнюється.

Наразі всі подробиці з'ясовуються.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Росія завдала чергового ракетного удару по Сирії. Кордон провінцій Хама і Хомс атакували російські стратегічні бомбардувальники Ту-95МС.

Популярні новини зараз
У 2026 році зміняться ціни на газ: як це вплине на гаманці українців Ухилянтам приготуватися: українцям вручатимуть повістки не лише ТЦК Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
Показати ще