Чий Крим: Ахеджакова тикнула пропагандистів носом в правду

поділитись
Акторка розповіла, що думає про сепаратистів

Легендарна російська актриса театру і кіно Лія Ахеджакова, яка займає активну проукраїнську позицію, розповіла про своє ставлення до окупованого Донбасу і анексії Кримського півострова.

В інтерв'ю "Крим. Реалії" артистка поділилася спогадами: "Крим? Обожнюю. Я все своє дитинство там бувала. У моєї мами був туберкульоз, і вона там лікувалася багаторазово. І я і знімалася там".Також артистка розповіла, що думає про тих людей, які сидять за ґратами за думку, що Крим український. Вони засуджені за статтею "сепаратизм".
"Мене це так ранить, коли люди, мною шалено шановні, і я завжди знаходила з ними якиюсь згоду, і з якими я разом виходжу на сцену, раптом звіріють: "Крим наш! Наш російський Крим!". Мене це так ранить! Не хочеться в це лізти. Я тільки знаю, що він уже не наш. І те, що ми туди влізли, ми завдали нашій економіці величезної шкоди", - висловилася Ахеджакова."Я не хочу говорити про політику не тому, що у мене немає своєї думки, у мене є своя думка. Я колись дуже любила бути на Донбасі, я там грала спектаклі, у мене там друзі, у мене родичі там живуть десь на Донбасі. І те, що зробили ці бандити з Донбасом, - жах!" - сказала акторка.

Ахеджакова також поділилася міркуваннями на тему, чи пошкодують росіяни про анексію Криму. "Тільки жити в цю прекрасну пору вже не доведеться ні мені, ні тобі... Я гадаю, що це все буде не скоро, і то, що ми маємо зараз, ми маємо надовго".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що народній артистці Росії Лії Ахеджаковій надходили моторошні листи з погрозами. В одному з останніх послань акторці пообіцяли смерть в темному під'їзді, а в кінці послання поставили хреста. Також ми повідомляли про те, що Ахеджаковій запропонували кругленьку суму за те, що та виступить на підтримку глави Чечні Рамзана Кадирова.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Ахеджакова, Крим, Донбас, кримнашісти, Росія, сепаратизм
У нього відібрали всі речі та продукти харчування, які напередодні передали українські консули
0
0
13:23 23.07.2018
Крістін Лагард саме в той час прямувала до США
0
0
12:15 23.07.2018
Чоловік перевозив з одного берега річки Бузан на іншій 9 дітей
0
0
12:02 23.07.2018
Вибори в Конгрес вже зовсім скоро, адміністрація Трампа напоготові
0
0
10:44 23.07.2018
У Росії нарахували 794 тисячі рабів, що є одним з найбільших показників у світі
0
0
10:32 23.07.2018