Легендарна російська актриса театру і кіно Лія Ахеджакова, яка займає активну проукраїнську позицію, розповіла про своє ставлення до окупованого Донбасу і анексії Кримського півострова.

В інтерв'ю "Крим. Реалії" артистка поділилася спогадами: "Крим? Обожнюю. Я все своє дитинство там бувала. У моєї мами був туберкульоз, і вона там лікувалася багаторазово. І я і знімалася там".Також артистка розповіла, що думає про тих людей, які сидять за ґратами за думку, що Крим український. Вони засуджені за статтею "сепаратизм".
"Мене це так ранить, коли люди, мною шалено шановні, і я завжди знаходила з ними якиюсь згоду, і з якими я разом виходжу на сцену, раптом звіріють: "Крим наш! Наш російський Крим!". Мене це так ранить! Не хочеться в це лізти. Я тільки знаю, що він уже не наш. І те, що ми туди влізли, ми завдали нашій економіці величезної шкоди", - висловилася Ахеджакова."Я не хочу говорити про політику не тому, що у мене немає своєї думки, у мене є своя думка. Я колись дуже любила бути на Донбасі, я там грала спектаклі, у мене там друзі, у мене родичі там живуть десь на Донбасі. І те, що зробили ці бандити з Донбасом, - жах!" - сказала акторка.

Ахеджакова також поділилася міркуваннями на тему, чи пошкодують росіяни про анексію Криму. "Тільки жити в цю прекрасну пору вже не доведеться ні мені, ні тобі... Я гадаю, що це все буде не скоро, і то, що ми маємо зараз, ми маємо надовго".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що народній артистці Росії Лії Ахеджаковій надходили моторошні листи з погрозами. В одному з останніх послань акторці пообіцяли смерть в темному під'їзді, а в кінці послання поставили хреста. Також ми повідомляли про те, що Ахеджаковій запропонували кругленьку суму за те, що та виступить на підтримку глави Чечні Рамзана Кадирова.